Centrum.sk: Sobota, 24.8.2019
meniny má Bartolomej
   

Tehličky na bruchu do štyroch hodín: V lete už s nimi môžete machrovať

6.5.2019 | Zdravie

Krásne vypracované brucho je sen prakticky každého muža, ktorý začne s posilňovaním. Ale realita má o niečo horšie výsledky. V Thajsku sa už nemohli pozerať na zničených mužov, ktorí naprázdno cvičia. Krásne buchtičky im na bruchu napečú do štyroch hodín.

Thajsko - krajina zázrakov

Miesto, kde sa muži menia na krásne dámy je známe svojimi extrémnymi kúskami v oblasti plastickej chirurgie. Tentoraz posunuli možnosť vylepšiť telo na ďalší level. Ak túžite po tehličkách na bruchu, navštívte Masterpiece Hospital v Bangkoku. Práve tu pracuje tím expertov na tom, aby pacientom vytvorili brušné svaly. Bez implantátov a bez bolesti.

Ak chcete tehličky na bruchu, týmto jedlám sa vyhnite

Silikónové implantáty totiž nevyzerali dobre a nemali ani dlhú životnosť. Po odchode z Masterpiece Hospital vám ostane krásne telo a vaše prirodzené svaly. Ako je to možné? Špeciálne odsávače dostávajú tuk z okolia vašich brušných svalov presne tak, aby sa svaly ukázali v plnej kráse. Pretože môžete mať brušné svaly vypracované ako Schwarzenegger, no pod nánosmi tuku ich nikto neuvidí. No a v Thajsku sa o tuk postarajú.

Nejedzte tieto zdravé jedlá. ŠKODIA!

Bez práce nie sú buchty na bruchu
Jediná podmienka, aby ste mohli túto skrášľujúcu kúru absolvovať, je, že budete mať za sebou pár mesiacov aj rokov vo fitnes centre. Pretože ak máte brušné svaly ochabnuté, odsatie tuku nepomôže. Aj preto nie sú klientmi nemocnice tučkovia s nadváhou, ale 90 percent klientov tvoria fitnes nadšenci, ktorým to skrátka nelezie dole z brucha.

FOTO: Príšera či inšpirácia? Takto vyzerá 0 % tuku!

Fitnes nie je vždy odpoveďou
Záujem o novú metódu formovania brušných svalov rozšíril influencer, ktorý si hovorí Pangpaparn, a ktorý túto terapiu absolvoval. Ako hovorí, tréning mu stačil na pekné telo aj kondičku, ale tuk z brucha ani za svet nešiel dole. Takto stačilo poležať si štyri hodiny a konečne bolo vidieť výsledky, na ktorých pracoval. Po vyformovaní buchtičiek však treba ostať verný posilňovaniu svalov aj správnemu stravovaniu. Inak si brucho opäť obalíte a môžete si objednať nový termín.

Autor: Marcos
Foto: FB/Masterpiece Hospital


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Manžel príde domov z týždňovky, ľahne do postele k manželke a počíta nohy trčiace z pod periny:
- 1, 2, 3, 4, 5, 6
Nejako mu to nesedí, tak vstane z postele a ráta ešte raz
- 1, 2, 3, 4... No, veď preto...

 
Virtuálny barStrawberry Daiquiri Strawberry Daiquiri
  • 4cl Bacardi Carta Blanca
  • cukor
  • 2 jahody
  • citrónová šťava
  • jahoda na ozdobu
  • ľad