Centrum.sk: Štvrtok, 24.10.2019
meniny má Kvetoslava
   

Šialené (a nebezpečné) veci, čo ženy robia so svojimi vagínami

5.7.2019 | Zdravie

Ženy túžia byť večne mladé, krásne a dokonalé na každom kúsku tela, pohlavné orgány nevynímajúc. Pozrite sa, aké šialené a zdraviu nebezpečné procedúry sú ženy ochotné kvôli svojej vagíne podstúpiť. Ak niečo z toho bude chcieť absolvovať vaša partnerka, radikálne jej to zatrhnite.

Osie hniezdo

Zatiaľ čo väčšina ľudí sa akéhokoľvek osieho hniezda bojí, posadnuté ženy si ho strkajú priamo do vagíny. Myslia si, že im to spevní svaly panvového dna a budú mať lepší orgazmus. Neuvedomujú si, že môže to spôsobiť presný opak – bolestivý sex a navyše, takáto procedúra pripraví vagínu o prirodzenú mikroflóru.

Cesnak
Ženy si myslia, že kvasinkovú infekciu odoženú ako upíra – cesnakom. Je pravda, že cesnak kvasinky likviduje, ale ak si ho žena strčí do lona, nemôže čakať nič iné, ako zápal.

Čo sa stane, keď sa budete týždeň sprchovať studenou vodou?

Naparovanie
Naparovanie vagíny odporúča aj herečka Gwyneth Paltrow, avšak lekári nad týmto rozmarom iba krútia hlavou. Proces trvá 30 minút a stojí asi 40 eur, a prebieha tak, že žena si sadne na niečo, ako latrínu, v ktorej je prístroj, ktorý infračerveným žiarením a parou vyčistí vagínu. Herečka to opisuje ako energetické uvoľnenie, ale lekári varujú, že tento proces môže spôsobiť posun maternice do vajíčkovodov alebo brušnej dutiny, čo môže mať za následok potrat, vážne ochorenie, ba dokonca aj smrť.

„Rúž“ na vagínu
Ako keby sa roztrhlo vrece s kozmetickými výrobkami na vagínu. Najnovším hitom sú „rúže“ ktoré v skutočnosti pôsobia ako lepidlá. Majú hydratovať pokožku, zabraňovať svrbeniu a zlikvidovať baktérie, ktoré zapáchajú. Lekárom sa to ale vôbec nepáči, lebo pokožka v okolí vagíny je veľmi citlivá a najlepšie sa jej darí bez mydiel a iných kozmetických prípravkov.

Nejde len o sex: Čo všetko považujú ženy za neveru?

Ďalší typ vagínového lepidla má byť užitočný počas menštruácie. Žena si ním zalepí pysky, ktoré zabránia vytečeniu krvi a potom si ich na toalete od seba odlepí. Okrem toho, že je to nechutné, je to aj nebezpečné. Takéto lepidlo môže spôsobiť odreniny, prípadne si vyžiadať chirurgický zákrok.

Yoni olej
Čoraz populárnejšie sú vaginálne oleje namiešané z rozličných byliniek, olejov a lupeňov. Výrobcovia im pripisujú rôzne pozitívne účinky, ale skôr, než olej pomôže, môže ženskému lonu akurát tak podráždiť sliznicu alebo vyvolať kvasinkovú infekciu.

Autor: Mat
Foto: Shutterstock


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Manželský rozhovor po svadobnej noci:
- Drahá moja, ako som zistil minulú noc, nebol som prvý.
- Miláčik môj, ja ako som zistila minulú noc, tak ani posledný.

 
Virtuálny barAggravation Aggravation
  • 5 cl škótskej whisky
  • 2 cl kahlúy
  • 2 cl smotany