Centrum.sk: Štvrtok, 21.11.2019
meniny má Elvíra
   

Podstúpila desiatky operácií, matka jej vravela, že je škaredá. Ako vyzerá dnes?

10.7.2019 | Zdravie

Pred svetom odhalila, že k podstúpeniu plastických operácií môžu človeka dohnať aj rodičia. 39-ročná bývalá modelka Cubaki Tomomiová v televíznom rozhovore priznala, že za posledné dve desaťročia minule na chirurgické zákroky v prepočte 250-tisíc eur. Viní z toho matku, ktorá ju v detstve psychicky týrala kvôli vzhľadu.

„Si škaredá, nikto si ťa nevezme!" Aj týmito slovami sa v detstve Cubaki prihovárala jej matka. Hneď po maturite sa teda dievča rozhodlo podstúpi prvú plastiku. Ako 20-ročná už mala za sebou úpravu zubov, očí a poprsia. Kráčala po nekonečnej ceste za lepším zovňajškom a tvrdí, že nemala v pláne s tým niekedy prestať.

FOTO: Muž chce vyzerať ako klaun, má tetovania aj implantáty

Čiastočne za to mohla aj jej rozvíjajúca sa posadnutosť vzhľadom. Neustále chcela vyzerať lepšie. Do veľkej miery však viní matku, ktorá jej v podstate celé detstvo vravela, že je škaredá a neatraktívna. Nemala problém u zosmiešniť ani pred inými ľuďmi, opakovala dcére, že jej robí len hanbu.

Keď prišla návšteva, Cubakina matka sa nezabudla posťažovať, ako jej dcéra príliš vyrástla, aké má nesúmerné črty tváre, škaredé zuby a príliš nevýrazné oči. „Nie je na ňu pekný pohľad," zvykla vraj hovoriť. Nepomohli ani prosby dievčaťa, aby s tým matka prestala.

FOTO: Sochárka vracala vojakom dôstojnosť, vďaka nej opäť získali tvár

Nízke sebavedomie si teda Cubaki zvyšovala po škole práve plastickými operáciami. Za tie prvé zaplatila tým, čo našetrila z rôznych brigád. Vraví, že práve vďaka týmto zákrokom sa stala jednou z najúspešnejších japonských hostesiek. Veľmi dobre zarábala a časť peňazí investovala aj do plastík. Cubaki je presvedčená, že jej otvorili cestu do sveta modelingu.

Dnes je na jej tvári málo vecí, ktoré neupravil chirurg. Postupujúci vek však nedokážu zastaviť lekári ani samotná Cubaki. V modelingu už nepracuje a zarába najmä vďaka sociálnym sieťam. Priznáva, že hoci s veľkými zásahmi do svojho tela už nepočíta, kozmetické procedúry plánuje podstupovať až do smrti.

Autor: Liam
Foto: FB/Tomomi Tsubaki


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Hodina zemepisu v maďarskej škole:
- Lászlo, pozri na glóbus a povedz mi čo je to os?
- Os, to je taký veľký páskovaný much.

 
Virtuálny barGreen Spider Green Spider
  • 4 cl vodky
  • 2 cl mätového sirupu
  • sóda
  • vetvička mäty priepornej na ozdobenie