Centrum.sk: Piatok, 24.5.2019
meniny má Ela
   

FOTO: Muž chce vyzerať ako bábika, podstupuje plastiky?

26.2.2019 | Zdravie

Deti celebrít sa neraz ťažko vyrovnávajú so slávou svojich rodičov. Matt Kuwata nie je výnimkou. Je synom slávneho japonského hráča baseballu Masumiho Kuwatu a v posledných rokoch začína slávou dobiehať svojho otca. Zapríčinila to jeho radikálna zmena. Matt totiž začína vyzerať ako bábika.

Mattov vzhľad je už niekoľko rokov predmetom horúcich diskusií na japonských sociálnych sieťach. Fotografie, ktoré zverejnil v posledných mesiacoch, však doslova vyrážajú dych. 24-ročný Japonec sa už vôbec nepodobá na mladíka, ktorým bol ešte pred tromi rokmi. Dokonca už ani nevyzerá ako Aziat, ponáša sa skôr na Európana. Presnejšie povedané: na európsku bábiku.

Za plastiky vyhodili 100-tisíc. Chcú vyzerať ako Barbie a Ken

Matt popiera, že by podstupoval plastické operácie. Tvrdí, že za všetkým je iba make-up. Mladík má záľubu v kozmetike a rôznych skrášľovacích prípravkoch a tvrdí, že s nimi dokáže zaobchádzať absolútne majstrovsky a zmeniť sa na nepoznanie.

Na operácie minul 170-tisíc. Chce vyzerať ako bábika?

Je dosť možné, že Matt upravuje svoje fotky v grafickom programe, aby dosiahol výsledný „bábikovský" vzhľad. Zatiaľ sa to však nepotvrdilo. Ak skutočne dosahuje premenu len šminkami, radí sa medzi najtalentovanejších make-up umelcov na svete. Jeho fotografie nájdete v našej galérii.

Autor: Liam
Foto: Instagram/mattkuwata_official


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa


- Kedy je blondína múdrejšia ako počítač ?
- Keď je počítač vypnutý.

 
Virtuálny barCognac Cocktail Cognac Cocktail
  • 3 cl koňaku
  • 1 cl ginu
  • 1 cl pomarančovej šťavy
  • 2 streky Curacaa
  • citrónová šťava