Centrum.sk: Nedeľa, 17.11.2019
meniny má Klaudia
   

Čo si všimnete ako prvé? Odpoveď prezradí, z čoho máte najväčší stres

20.10.2019 | Zdravie

Podvedomie úplne presne vystihuje vašu osobnosť. Reakcie, ktoré vykonávate bezmyšlienkovito, sú odrazom vášho charakteru. Pozrite sa na nasledujúci obrázok. Oči si ho síce všimnú ako celok, ale istá časť mozgu sa najprv zameria na jeden konkrétny objekt.

Čo ste si všimli ako prvé? Daný objekt odhalí, čo vás v súčasnosti trápi.

1. Pantery

Ak ste si najprv všimli panterov, s najväčšou pravdepodobnosťou sa najviac stresujete kvôli vzťahu s partnerkou/partnerom. Zrejme cítite, že zo vzťahu sa vytráca cit a nie ste si istý, kam vlastne vzťah smeruje. Kľúčom k tomu, ako sa s týmto problémom vysporiadať, je komunikácia.

2. Levy

Ak ste si najprv všimli levy, zrejme sa neúspešne pasujete s úlohami, ktoré máte na krku už dlhší čas. Zvykli ste sa starať o všetkých a o všetko a akosi ste zabudli na seba. Vaša rodina a známi si možno myslia, že ste tvrdý človek, ktorý znesie všetko, ale je dosť možné, že váš pohár trpezlivosti sa o chvíľu preleje. Radšej spomaľte skôr, než vybuchnete.

3. Zebry

Ak ste si najprv všimli zebry, je vašou najväčšou starosťou zdravie vás a vašich blízkych. Dávajte pozor, aby tento stav neprerástol do hypochondrie. O zdravie by ste sa síce mali starať, ale nepreháňajte to, lebo zistíte, že vám život akosi prekĺzol pomedzi prsty.

4. Žirafy

Ak ste si najprv všimli žirafy, najväčšmi sa staráte o svoje zamestnanie a cítite veľkú finančnú neistotu. S podobným problémom sa stýka v dnešnej dobe množstvo ľudí a neexistuje jedna cesta, ako ho vyriešiť. Vy muste zistiť, kde môžete šetriť, alebo či naopak nemôžete zarábať viac.

5. Modrý vták

Ak ste si najprv všimli modrého vtáka, cítite sa stratený a osamelý. V modernej spoločnosti ide o pomerne bežný jav, keďže komunikácia do veľkej miery prebieha cez správy, e-maily či zdieľanie fotografií. Možno práve v tom spočíva riešenie vášho problému: skúste viac komunikovať s ľuďmi tvárou v tvár.

6. Vtáky

Ak ste si najprv všimli dva vtáky v dolnej časti obrázka, najviac vás trápi nedostatok sebadôvery. Dokonca sa aj bojíte hovoriť s ľuďmi o svojich pocitoch, pretože a obávate, že ich budú považovať za menejcenné. Skúste preto popracovať na rozvoji svojho sebavedomia.

Autor: Liam
Foto: A. Sofronova


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

- Neviem sa rozhodnúť, či po smrti sa mám dať spáliť alebo pochovať!
- A čo ti radí manžel?
- Aby so sa dala vypchať!

 
Virtuálny barAdria Look Adria Look
  • 2 cl ginu
  • 2 cl Curacao blue
  • šampanské na doliatie
  • 2 cl citrónovej šťavy
  • marhuľa na ozdobenie