Centrum.sk: Nedeľa, 17.11.2019
meniny má Klaudia
   

Bizarná smrť sériového vraha: Aachenského škrtiča našli šokovaní dozorcovia

8.8.2018 | Zdravie

V rokoch 1983 až 1990 otriaslo Nemeckom päť vrážd stopárok. Zo zločinov sa napokon podarilo obviniť a usvedčiť muža menom Egidius Schiffer, ktorý sa stal najznámejším nemeckým sériovým vrahom. Nedávno zniesol zo sveta aj seba, a to mimoriadne bizarným spôsobom.

„Aachenský škrtič" vraždil brutálne. Obete najprv zviazal, následne znásilnil a potom ich uškrtil. V roku 2008, teda 18 rokov potom, ako zabíjal poslednýkrát, ho odsúdili na doživotie. Rozhodujúci dôkaz poskytla analýza DNA.

Kalifornský prízrak: Sériový vrah, ktorý uniká takmer 40 rokov

Obete si vyberal cielene podľa veku, mali od 15 do 31 rokov. Unášal ich, keď sa v noci vracali z diskoték. V čase, keď páchal zločiny, bol ženatý a splodil syna. Schiffera našli 23. júla mŕtveho v jeho cele. Nechtiac sa zabil elektrickým prúdom pri sebaukájaní. Držali ho na samotke vo väznici v Bochume. Mal k dispozícii niekoľko predmetov, medzi inými aj lampu na čítanie. Okolo penisu si omotal elektrický kábel, na konci ho rozstrapkal a obnažené konce si položil na bradavky.

Najhorší kanibalskí vrahovia: Obete jedli so zvráteným potešením

Dozorcovia vypovedali, že keď Schiffera našli, telom mu stále prechádzal prúd, hoci bol dávno mŕtvy. Zomrel náhodou. Bol sadomasochista a chcel, aby mu elektrina spôsobovala bolesť, zatiaľ čo bude masturbovať. Nerátal však s tým, že ho to môže zabiť. Aj jeho právnik potvrdil, že Schiffer nemal sklony k samovražde. Aachenský škrtič sa jednoducho prerátal a ušetril daňovým poplatníkom kopu peňazí.

Autor: Liam
Foto: Public Domain


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

- Neviem sa rozhodnúť, či po smrti sa mám dať spáliť alebo pochovať!
- A čo ti radí manžel?
- Aby so sa dala vypchať!

 
Virtuálny barAdria Look Adria Look
  • 2 cl ginu
  • 2 cl Curacao blue
  • šampanské na doliatie
  • 2 cl citrónovej šťavy
  • marhuľa na ozdobenie