Centrum.sk: Pondelok, 14.10.2019
meniny má Boris
   

Zať si šikovne poradil so svokrinými nevítanými návštevami: Inšpirujete sa?

20.5.2019 | Úlety

Svokra. Už to slovo dokáže spôsobiť nepríjemné zimomriavky. Jej návštevy bývajú nekonečné a dôvody na kritizovanie a staranie sa do vašej rodiny si nájde vždy. Pozrite sa, ako si s častými návštevami svorky poradil jeden zúfalý zať a možno vás inšpiruje.

Svokrovci k nim chodili každý deň na neohlásenú návštevu pozrieť svoju dcéru, alebo sa hrať s vnúčatami. So svokrom sa ešte dalo vyjsť, ale svokra bola priam neznesiteľná, nebrala ohľad na ich súkromie. Manželke jej rodičia neprekážali a manželove sťažnosti vytrvalo roky ignorovala.

Takže zať si nielenže neoddýchol od svokrinho neustáleho rýpania, ale ani nemal možnosť užívať si súkromie so svojou rodinou. Našťastie, našiel spôsob, ako ukončiť obdobie každodenných nevítaných návštev svokry.

Ruskú učiteľku vyhodili z práce kvôli sexy fotkám: Pozrite sa na ne

Keď raz svokra zbadala v kúte sedieť obyčajného pavúka, dostala panický záchvat. Zať vtedy zistil, že svokra má veľký strach z pavúkov a v hlave mu skrsol nápad, že začne doma chovať tarantulu, aby sa svokra u nich necítila dobre a chodievala na návštevu menej často.

Opýtal sa manželky, či jej nebude takýto domáci miláčik prekážať, ale neprezradil jej hlavný dôvod, pre ktorý si chcel priniesť domov veľkého pavúka. Manželka jeho úmysel odobrila a tak si v obývačke zriadili veľké terárium s tarantulou.

FOTO: (Ne)podarené kópie slávnych záberov

Jeho plán okamžite zaúčinkoval ako repelent na svokru. Svokor ich síce navštevuje aj naďalej, ale svokra neznesie pomyslenie, že by bola s tarantulou v jednom dome a bojí sa ku nim chodievať.

Chlapík si tak zabezpečil pokojnejší život, ale určite ho štve, že tento nápad nedostal skôr hneď z dvoch dôvodov - bez svorky môže voľne dýchať a tarantula je skvelý domáci maznáčik.

Autor: Theo
Zdroj foto: Shutterstock


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Babka je dnes krásný deň ?
Prečo sa pýtáš ?
Ocko povedal,že jedného krásného dňa ťa čerti odnesú a já som ešte nevidel čerta.

 
Virtuálny barCarribbean Night Carribbean Night
  • 3 cl hnedého rumu
  • 1 cl citrónovej šťavy
  • 3 cl pomarančovej šťavy
  • 4 cl ananásovej šťavy
  • 1 cl cukrového sirupu