Centrum.sk: Nedeľa, 20.10.2019
meniny má Vendelín
   

Zákazník tajne nafilmoval kuchyňu známeho reťazca. Príde vám zle

8.7.2019 | Úlety

Do reštaurácií Hooters sa nechodí pre najchutnejšie hamburgery a hranolky na svete. Zákazníci chcú k obedu pohľad na ženy, ktorým idú prsia vykypieť z výstrihu. S pohľadom do kuchyne je to však o niečo horšie.

Príťažlivé aj odporné

Prvú reštauráciu Hooters otvorili na Floride v roku 1983 a chceli konkurovať sieti McDonald´s. Veľmi rýchlo majitelia zistili, že lepšie hranolky, kuracie krídla a hamburgre neurobia a tak stavil na prsnaté čašníčky. A tie sa stali väčším fenoménom. Čašníčky sa tu nehanbia zákazníkom naservírovať k jedlu spola odhalené prsia. Vďaka tomuto konceptu otvorili viac ako 400 prevádzok v 28 krajinách sveta, z toho jednu v Prahe.

FOTO: Nevedia to robiť normálne? Pozrite sa, ako reštaurácie servírujú jedlo

Z Hooters vzišlo mnoho erotických modeliek a často je sieť občerstvenia vnímaná ako liaheň talentov vo svete erotiky. Ak však do reštaurácie pôjdete, popaste si oči, užite atmosféru sexy žien, ale radšej nechoďte do kuchyne.

Nesmie zjesť, koľko vládal: Nemca vyhodili z reštaurácie "all you can eat"

V kuchyni vám príde zle
Písal sa rok 2017, keď sa Kurt Fortner dostal do kuchyne reštaurácie Hooters v meste Hampton vo Virgínii. A to, čo uvidel, bolo ako zo zlého sna. To nebola kuchyňa reštaurácie, ale pripomínala kuchyňu masového vraha. Kúsky mäsa, koží, samý neporiadok, jednoducho hygiena na bode mrazu. Ak si pozriete video, ktoré skutočne zachytáva realitu, tak ostanete zamrazení. Takto sa skutočne pripravovali pokrmy, ktoré nosili sladké bábiky.

Polepšili sa?

Po tom, ako sa Kurtove videá a fotky stali virtuálnymi, majitelia reštaurácie prisľúbili nápravu. Dnes by teda už malo byť v Hooters upratané, ale pohľad do temných kútov tejto kuchyne vyvoláva otázky ohľadom toho, koľko kuchýň po svete vyzerá podobne.

VIDEO: Najstaršia reštaurácia na svete: Prejdite sa jej útrobami

No a pekné čašníčky to rozhodne nezachránia. Napriek tomu Hooters ani po šialených záberoch nestratili záujem mužov o návštevy. Aj to poukazuje na to, že jedlo je to posledné, prečo tam muži chodia.

Autor: Marcos
Foto: Youtube


Video k téme
Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

- Sestrička, akú teplotu má pacient.
- Normálnu, pán doktor. Izbovú. 18 stupňov.

 
Virtuálny barAbsolut Blue Moon Absolut Blue Moon
  • 4 cl vodky
  • 4 cl Blue curacca
  • 4 cl ananásového džúsu
  • 1 plátok ananásu
  • ľad