Centrum.sk: Štvrtok, 22.8.2019
meniny má Tichomír
   

Vražda cez smsku: Tínedžerka poslala svojho frajera na smrť

17.7.2019 | Úlety

Zdanlivo nevinná tínedžerská láska Michelle Carter a Conrada Roya sa skončila tragicky. 18-ročný Conrad sa na podnety od Michelle zabil. Pozrite sa s nami na prípad mladíckej nerozvážnosti.


Americkí tínedžeri Michelle Carter (na fotografii hore) a Conrad Roy sa spoznali na dovolenke vo februári 2012. On mal 16 rokov a ona 15. Conrad trpel depresiou a v Michelle našiel bútľavú vŕbu, ktorá ho počúvala. Ich vzťah trval dva roky, ale osobne sa stretli iba párkrát. Napriek tomu boli takmer neprestajne v spojení prostredníctvom smsiek, emailov a telefonátov.

FAKTY X: Rezidencia Pittockovcov: Dom plný šťastných duchov?

Vyznávali si lásku a navzájom sa podporovali. Komunikovali spolu otvorene o svojich pocitoch a Conrad sa Michelle zdôveril aj so svojimi myšlienkami na smrť a samovraždu. Avšak,namiesto toho, aby ho Michelle od samovraždy odhovorila, hľadala preňho možnosti, ako to spraviť čo najmenej bolestivo.

Bezvládne telo 18-ročného Conrada Roya objavila polícia 13. júla 2014 v jeho aute, ktoré bolo zaparkované pred supermarketom. Mladík sa otrávil výfukovými plynmi. Zdalo sa to ako samovražda, ale keď si vyšetrovatelia všimli smsky v jeho mobile, zistili príčinu, Conradovej smrti. Prípad sa rýchlo zmenil zo samovraždy na vraždu a dôkazov v podobe smsiek mali vyšetrovatelia viac, než by si priali.

FOTO: Ľudstvo nezadržateľne upadá: Máme dôkazy

Jeho priateľka Michelle ho prostredníctvom správ navádzala k samovražde a hnala ho, aby to urobil čo najskôr. Ubezpečovala ho, že jeho rodina síce bude smutná, ale rýchlo ich to prejde, keď si uvedomia fakty a budú žiť spokojne a šťastne.

Michelle Carter bola odsúdená na 20 mesiacov za mrežami a ďalších 18 mesiacov v podobe podmienečného trestu, ktorý jej bude hroziť po dobu päť rokov.

FOTO: Šokujúce fotky z Ruska: Pozrite sa, čo sa tam deje 

Čo si o prípade myslíte? Napíšte nám váš názor do komentárov pod článok.

Autor: Theo
Zdroj foto: Profimedia.sk


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Chlap, ktorý sa ledva drží na nohách,sa pýta okoloidúceho:
Kde je tu zväz abstinentov?
Idete sa prihlásiť.
Nie, vyškrtnúť !

 
Virtuálny barNesAmaretto NesAmaretto
  • 4 cl mandľového likéru
  • 2 cl citrónovej šťavy
  • 2 lyžičky cukru
  • 10 cl NESCAFÉ frappé