Centrum.sk: Streda, 20.11.2019
meniny má Félix
   

Vôňa mladej ženy použitá ako dezodorant: Na čo by ste ju použili vy?

20.6.2019 | Úlety

Žiadna voňavka nevonia krajšie ako pekná, nahá a umytá frajerka. Ale len do chvíle, kým nezostarne. To nie je len výmysel, ale holý fakt. Mladé ženy skrátka voňajú inak. Lepšie, zvodnejšie a vo vôni je často aj tajomstvo, prečo sa muži obzerajú za mladými babami. No aj tie staršie už teraz môžu voňať telom mladuchy. Vďaka japonským vedcom a kozmetickému priemyslu.

Mladé ženy voňajú inak

Skutočne si to všimli nielen muži, ale aj samotné ženy. Bez ohľadu na to, akú kozmetiku používajú, samotné telo ženy vylučuje isté pachy, ktoré sú v mladosti pre mužov omnoho zvodnejšie a podmanivejšie.

VIDEO: Instagramová modelka zničila vzácnu sochu. Chcela viac fanúšikov

Japonská spoločnosť Rohto Pharmaceutical dokázala úspešne izolovať látky z telesného pachu mladých žien a tieto dve základné chemické zlúčeniny nazvala Lactone C11 a C10. To už potom bol len krok k jej chemickej derivácii a výrobe parfumov a mydiel, po ktorých aj staršia pani poblázni mužovu vôňou mladuchy.

Poznáte najdepresívnejší šport sveta? Hrávajú ho v Peru

Pokles mladej vône po 35 roku života
Vedci skúmaním dokázali, že látky, ktoré spôsobujú špecifickú vôňu mladej ženy, telo produkuje len do 35 roku života. Potom sa strácajú. Preto často muži, ktorí majú doma staršie ženy začínajú hľadať tieto látky zas a znovu a preto menia staršiu za novú. Preto sa nemožno čudovať, že mydlá a parfumy, ktoré dávajú žene vôňu mladosti, sa stali absolútnym hitom u starších žien, ktoré chcú svojmu partnerovi voňať ako mladé.

Maľovanky dospelým do rúk nepatria: Z nevinných náčrtov sú drsné kresby

Výrobca deodorantov Deoco zaznamenal obrovský rast predaja a mydlo z tejto série je dokonca najpredávanejším na japonskom Amazone. Výrobca pritom hovorí, že vôňa mladosti po aplikácii bude ženu sprevádzať počas 24 hodín. Takže počas dňa aj vášnivých nocí.

Tip pre osamelých mužov

Japonci sú známi fetišisti a milovníci sexu s umelými bábikami. A tak spoločnosť priznala, že to nie sú len ženy, ktoré si kupujú prípravky s vôňou mladosti, ale aj samotní muži. Načo ich používajú? To už nechávame na vašej fantázii, ale aj silikónová bábika pri zatvorených očiach môže voňať ako prváčka na vysokej škole.

Autor: Marcos
Foto: Public Domain, Youtube


Focus Media


Poznáte sexuálne úchylky?
Otestovalo sa 25046 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Hosť vraví čašníkovi:
- Pán hlavný, prosím vás, nedalo by sa dopiecť to kurča?
- Vám sa zdá nedopečené?
- Čo ja viem, len mi z taniera vyzobáva zemiaky..

 
Virtuálny barDaiquiri Mango Daiquiri Mango
  • 4 cl bieleho rumu
  • 2 cl limetkovej šťavy
  • kúsky manga
  • mango a limetka na ozdobenie