Centrum.sk: Štvrtok, 19.9.2019
meniny má Konštantín
   

VIDEO: Zabudnite na LGBTI a tretie pohlavie. Žena sa mení rovno na kobylu

3.6.2019 | Úlety

Dnes je moderné neobmedzovať sa pohlavím, ktoré vám nadelila príroda. Možnosť zvoliť si, čím chcete byť, mladá Nórka Ayla Kirstinová posunula na vyšší level. Nestačí jej zmeniť rod, ona nesúhlasí s vlastným druhom. Tvrdí, že v hĺbke jej duše erdží dostihový kôň.

Zvieratá ju odjakživa priťahovali

Ayla Kirstine sa netají tým, že život zvierat bol pre ňu vždy veľmi fascinujúcou záležitosťou. Keď mala štyri roky, chcela byť psom, pretože ich milovala z celej duše a potom ju rodičia vzali do stajne. To v jej vnútri niečo zaerdžalo, pohlo sa a Ayla zistila, že v nej nedrieme žena, ale skutočná dostihová kobyla. Začala sa tak správať, nacvičila si chôdzu aj správanie a keď ju vidíte z diaľky bežať po tráve, máte pocit, že sa ste sa preniesli do sci-fi filmu, kde kone zmutovali na ľudí. Tak verne dokáže napodobniť svoje zvolené druhové postavenie.

Muž sa nestrihal viac ako 50 rokov, tu je výsledok

Hviezda sociálnej siete
Beh mladej Ayla hore kopcom je skutočne unikátny. Keď si niekto povie, že je koňom a dá sa na štyri, tak mu uveríte možno tak v rámci sexuálnych praktík. Ayla však skutočne cvála s ľahkosťou kobyly. Jej hopsajúce video malo na Twitteri viac ako 18 miliónov zobrazení a stalo sa virálnym. Mladá baba, ktorá klusá s ľahkosťou koňa, nie je vidieť na internete každý deň, hoci mnohí si mysleli, že videli už všetko.

Maľovanky dospelým do rúk nepatria: Z nevinných náčrtov sú drsné kresby

Zatiaľ je aj ženou
Okrem toho, že má v sebe charakter koňa, tak stále jedáva ľudský stravu aj nosí oblečenie ženy. Je však skutočne zaujímavé, že po štyroch cvála tak rýchlo, akoby ani nebola stvorená pre chodenie na nohách. Okrem toho však zvláda omnoho viac.

Vitamínová bomba ženu takmer zabila, neriskujte rovnako

Preskakuje aj prekážky, ako skutočný dostihový kôň. Pritom tvrdí, že pri preskokoch hlavou dopredu, dopadnutím na ruky a ladnom pritiahnutí nôh ku hrudi, nepociťuje žiadnu bolesť ani diskomfort. Ktovie, ako toto dievča bude pokračovať. Možno sa ňou inšpirujú ďalšie baby a my si tak okrem ženského futbalu, či hokeja vychutnáme raz aj závody ľudských kobýl.

Autor: Marcos
Foto: Youtube


Video k téme
Focus Media


Fakty o Chuckovi Norrisovi.
Otestovalo sa 5027 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Manželský rozhovor po svadobnej noci:
- Drahá moja, ako som zistil minulú noc, nebol som prvý.
- Miláčik môj, ja ako som zistila minulú noc, tak ani posledný.

 
Virtuálny barLa Conga La Conga
  • 4 cl tequily
  • 2 cl ananásového džúsu
  • 2 streky angostúry
  • 10 cl sódy
  • citrón na ozdobenie