Centrum.sk: Štvrtok, 14.11.2019
meniny má Irma
   

VIDEO: „Pohrajte sa mi s prsiami alebo s vagínou!“ kričala sexi žena na ulici

24.7.2017 | Úlety

Vyjde krásna žena na ulicu a zakričí: „Poďte sa mi hrať s prsiami alebo s vagínou!" Zdá sa vám to ako sen? Milo Moiré to urobila, a nie raz.

Švajčiarska umelkyňa slovensko-španielskeho pôvodu, Milo Moiré, bojuje za práva žien a ich sexualitu vskutku netradičným spôsobom. Bez akýchkoľvek zábran sa postavila na ulicu a dovolila komukoľvek, nech sa dotýka jej pŕs alebo vagíny. Jedinečnú príležitosť ocenili najmä muži, ale so záujmom si siahli na jej intímne partie aj ženy.

S megafónom a zrkadlovou skrinkou namiesto trička alebo sukne vyšla Milo Moiré do ulíc Düsseldorfu, Londýna a Amsterdamu, kde sa nechala obchytkávať okoloidúcimi počas 30 sekúnd.

Podobné vystúpenia na podporu rovnoprávnosti žien už urobila, keď sa nahá prechádzala po meste a na sebe mala iba napísané názvy oblečenia. Alebo keď vyzývala okoloidúcich, aby sa s ňou (samozrejme nahou) odfotili.

Jej umelecké portfólio obsahuje aj výtvarné diela vytvorené unikátnou technikou maľby. Farbu napustila do slepačieho vajíčka, to si následne vložila do vagíny a potom vypudila zo seba vajíčko na miesto, kde chcela aby sa rozbilo a nechalo tam farebnú škvrnu.

Pozrite si vo videu, ktoré nájdete nižšie, ako prebiehala akcia so zrkadlovou skrinkou. Využili by ste príležitosť pohrať sa s jej intímnymi partiami?

Autor: Theo
Foto:
facebook.com/milomoireofficial

Video k téme
Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

"Mám si dať ešte jedno pivko alebo nie? Brucho hovorí, že áno, hlava zase, že nie. Hlava je múdrejšia než žalúdok. Preto múdrejší ustúpi."

 
Virtuálny barApple Stock Apple Stock
  • 4 cl Fernet Stock Citrus
  • 12 cl jablkového džúsu
  • škorica