Centrum.sk: Utorok, 12.11.2019
meniny má Svätopluk
   

VIDEO: Od ženy dostal 52 faciek, dôvod v dnešnej dobe neprekvapí

8.6.2019 | Úlety

Aj muž bývajú obeťami násilia. Neraz majú partnerky, ktoré sú schopné im dať poriadne do tela. Istý muž z Číny sa o tom presvedčil na vlastnej koži a navyše dosť bolestivo. Na verejnosti dostal 52 faciek, lebo odmietol kúpiť priateľke smartfón.

V krajine draka oslavujú páry čínsku obdobu sviatku svätého Valentína 20. mája. Najmenej jedna zamilovaná dvojica z provincie S'-čchuan ho však nestrávila príjemne. Šokovala najmä okoloidúcich, ktorí snáď nemohli veriť vlastným očiam. Muž sa nechával dobrovoľne fackovať partnerkou a nekládol žiaden odpor.

VIDEO: Surová súťaž vo fackovaní: Obor prevalcoval súperov

Incident zachytili nielen bezpečnostné kamery, ale aj pohotoví svedkovia. Video sa rýchlo šírilo čínskymi sociálnymi sieťami a napokon sa podarilo zistiť aj príčinu konfliktu. Muž totiž odmietol kúpiť priateľke ako dôkaz lásky drahý smartfón. Prípadom sa zaoberala aj polícia, ktorá potvrdila, že nešťastník dostal najmenej 52 faciek.

Najbrutálnejšie bojové športy súčasnosti: Vyskúšať by ste ich nechceli

Tých, ktorí video videli, šokovala najmä mužova odovzdanosť. Brániť sa totiž mohol aj nenásilným spôsobom, pokojne mohol aj odkráčať. On však bitku prijal doslova ako formu pokánia. Nebyť polície, ktorú privábil dav zhromaždený okolo dvojice, možno by schytal ešte viac rán.

Človek mieni, príroda mení: 5 prípadov, keď počasie ukončilo konflikty

Potvrdila sa aj bežná prax, ktorú polícia zažíva pri riešení prípadov domáceho násilia. Rovnako ako ženské obete bránia svojich násilníckych partnerov, aj napadnutý Číňan bránil priateľku. Keď ju muži zákona odvádzal do auta, chlap tvrdil, že všetko je jeho vina a mal jej ten smartfón kúpiť. Na policajnej stanici neskôr vypovedal, že partnerka platí väčšinu ich spoločných výdavkov, čo však jej konanie rozhodne neospravedlňuje.

Obvinenie voči žene vznesené nebolo. Pár sa zaobišiel s napomenutím a pripomienkou, aby si v budúcnosti riešil konflikty civilizovanejším spôsobom.

Autor: Liam
Foto: Youtube


Video k téme
Focus Media


Fakty o Chuckovi Norrisovi.
Otestovalo sa 5044 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Ako sa povie policajtova žena po španielsky? Doňa Debilita

 
Virtuálny barClaire Claire
  • 4 cl brandy
  • 1 žĺtok
  • 2 cl cukrového sirupu
  • studená čierna káva
  • mletá káva