Centrum.sk: Utorok, 19.11.2019
meniny má Alžbeta
   

VIDEO: Chcela zjesť živú chobotnicu, takmer prišla o polku tváre

16.5.2019 | Úlety

Čínska kuchyňa je známa svojimi bizarnosťami a tak zrejme nikoho neprekvapí fakt, že niektoré zvieratá sa v tejto krajine konzumujú zaživa. Nie vždy je to však dobrý nápad. Presvedčila sa o tom vloggerka, ktorá chcela zaujať svojich fanúšikov zjedením živej chobotnice. Dá sa povedať, že plán jej vyšiel, aj keď nie tak, ako očakávala.

Na čínskych sociálnych sieťach je táto vloggerka známa pod prezývkou Little Seven. Zaujať čo najväčší počet používateľov internetu je v dobe premnoženia najrôznejších influencerov čoraz ťažšie, a tak sa rodia čoraz bizarnejšie a nebezpečnejšie kúsky. Konzumácia živej chobotnice je jedným z nich.

Chystáte s k moru? Dajte si pozor, jed malej chobotničky zabije aj desať chlapov

Mladej Číňanke však zviera kládlo výrazný odpor. Chobotnica sa totiž vie naozaj dobre prisať a je potrebné vyvinúť značnú silu, aby ju človek odtrhol od povrchu. Vloggerke to trvalo asi 45 sekúnd a jej snahu sprevádzali bolestivé výkriky. Keď žena napokon uspeje, s poľutovaním zistí, že jej na líci chýba kúsok kože, ktorý jej zviera odtrhlo.

FOTO: Tuleň verzus chobotnica: Kto z koho?

Prísavky chobotnice sú veľmi zvláštne. Slúžia na ovoniavanie, ochutnávanie i manipuláciu s predmetmi a každá jedna prísavka funguje nezávisle vďaka neurónovej sieti. A ako sa môžete presvedčiť vo videu pod článkom, dobre fungujú aj pri obrane pred hladnými vloggerkami.

Autor: Liam
Foto: Youtube


Video k téme
Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Žena hovorí mužovi: "Alkohol zdražel." Muž sa zamyslí a hovorí: "Nedá sa nič robiť,musíme jesť menej."

 
Virtuálny barPoľovnícky Likér Poľovnícky Likér
  • 20 g podzemku galgánu
  • 20 g koreňa archangeliky
  • 10 g škorice
  • 10 g muškátového orieška
  • 1 l 70 % alkoholu
  • 1 l cukrového sirupu