Centrum.sk: Nedeľa, 20.10.2019
meniny má Vendelín
   

Švajčiari majú nové kino, je synonymom pre pohodlie

23.5.2019 | Úlety

Sex v kine je epizóda v živote muža, ktorá je zaujímavejšia než akýkoľvek film. Preto nezáleží na tom, na aký film idete, ak je možnosť presexovať ho, choďte do toho. Nie vždy je to však možné a nie vždy je to aj pohodlné. No Švajčiari vedia, ako prilákať divákov do kina aj v čase, keď sa filmy sledujú na internete.

Na film do Švajčiarska

Krajina, ktorá sa od Slovenska až tak nelíši počtom obyvateľov, ale radikálne nás prekračuje životnou úrovňou. A to vidieť napríklad aj na kinosálach. Zatiaľ, čo my sa tlačíme v nepohodlných sedadlách, Švajčiari si môžu v novom kine návštevníci vychutnávať filmy z pohodlia manželskej postele. Ak je polovička zaujímavejšia ako dianie na plátne, tak sa pohodlne môžu povenovať sami sebe.

Pravidlá slušného správania v kine: Ovládate ich?

Pred okolitými pohľadmi vás ochránia nepriehľadné bariéry. Táto VIP filmová spálňa sa nachádza v kine Pathé v severozápadnej obci Spreitenbach neďaleko švajčiarsko-nemeckej hranice. Aj vy máte chuť spraviť si s frajerkou výlet do Švajčiarska? Určite skvelý tip na letnú dovolenku.

Je to o zážitku
Kino nie je určené na sexuálne zážitky, ale keď sa naskytne situácia, netreba odolávať. Samotné postele sú však v kine vyslovene kvôli pohodliu.

Skutočný príbeh Motýľa: Nakoľko bola svetoznáma kniha pravdivá?

V sále je jedenásť postelí a za tento rozmar zaplatíte celkom dosť peňazí, pretože lístok na film, pri ktorom si poležíte stojí 49 frankov, čo je bezmála 50 eur. Avšak tento lístok už zahŕňa aj neobmedzenú konzumáciu jedla a pitia, takže si zážitok užijete. Cena VIP lístka však zarazí aj Švajčiarov, pretože bežné kino u nich stojí približne 19 frankov.

Prídavné zážitky
Nie je to len o posteliach. Iná sála ponúka napríklad gauče pre dvoch, kde si môžete užívať film ako doma v pohodlí obývačky a ďalšia sála pre detské filmy je napríklad vybavená aj šmykľavkou, aby si zážitok s filmu užili decká aj popri inej aktivite.

FOTO: Filmy pred špeciálnymi efektami: Počítače ich zmenili na nepoznanie

Samozrejme, dôležitá je aj hygiena. Ako hovorí riaditeľ kina, obliečky na posteliach sa menia po každom filme. Hygiena je totiž dôležitá, hlavne ak idete s niekým do postele.

Autor: Marcos
Foto: FB/pathéschweiz


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

- Sestrička, akú teplotu má pacient.
- Normálnu, pán doktor. Izbovú. 18 stupňov.

 
Virtuálny barAbsolut Blue Moon Absolut Blue Moon
  • 4 cl vodky
  • 4 cl Blue curacca
  • 4 cl ananásového džúsu
  • 1 plátok ananásu
  • ľad