Centrum.sk: Utorok, 20.8.2019
meniny má Anabela
   

Ruskú učiteľku vyhodili z práce kvôli sexy fotkám: Pozrite sa na ne

9.5.2019 | Úlety

Keď 38-ročná Tatjana Kuvšinnikova uverejnila na sociálnej sieti fotografie z novoročných osláv a z plaveckej súťaže, nečakala, akú lavínu tým spustí. Učiteľka na miestnej škole v ruskom meste Barnaul na Sibíri dostala za údajne dráždivé fotografie kritiku od rodičov jej žiakov, čo malo za následok jej výpoveď z práce.

Na jednej snímke je učiteľka v krátkych ružových šatách uprostred zasneženej krajiny. Zverejnila aj zábery, na ktorých je v plavkách, keďže išlo o plaveckú súťaž otužilcov, pričom medzi fotografiami sú aj snímky so študentmi a učiteľka zapózovala aj medailami, ktoré vyhrala.

FOTO: Americký bizár: 10 vecí, ktoré turistov v USA šokujú

Fotografie videli na sociálnej sieti rodičia jedného z Kuvšinnikovej žiakov, a tí sa hneď sťažovali riaditeľke školy. Riaditeľka školy následne poslala Tatjane list, v ktorom odsúdila jej fotografie. „Takto sa obliekajú prostitútky - vysoké podpätky, šaty nad kolená a všetko ako vo výklade. Koho sa snažíte osloviť? Nemáte právo používať titul učiteľka. Poškvrnili ste povesť našej školy. Nie je prekvapivé, že chlapci sú do vás zaľúbení, veď je to už len krok od pedofílie," napísala riaditeľka Tatjane a postarala sa o jej okamžitú výpoveď.

FOTO: Prídu vám tieto snímky v poriadku? Pozrite sa bližšie

Tatjana sa však dočkala podpory od ostatných učiteľov, ktorí odsudzujú prístup riaditeľstva školy. Ďalší pedagógovia začali protestne tiež zverejňovať svoje fotografie v plavkách, či v spodnej bielizni a neodpustili si ani štipľavé komentáre na adresu vedenia školy. Po podpore od kolegov z rôznych kútov sveta škola ponúkla Tatjane Kuvšinnikovej jej pracovné miesto späť, ale z pochopiteľných dôvodov ponuku odmietla.

Hotová tragédia? Tak pekná kočka a nikde sa neholí

Pozrite si v galérii nižšie fotografie, pre ktoré Tatjanu vyhodili zo školy. Posúďte, či vám prídu rovnako nevhodné, ako pobúreným rodičom a vedeniu školy, alebo ide podľa vás o nevinné zábery.

Autor: Theo
Zdroj foto: vk.com/tana80h


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Ide policajt do pizzerie.
Objednal si jednu pizzu.
Čašníčka : chcete pokrájať na 6 kúskov alebo na 12 ??
Policajt : 6...12 by som nezjedol.

 
Virtuálny barGreen Peache Green Peache
  • 2 cl Curacaa blue
  • 2 cl svetlého rumu
  • 3 cl broskyňového likéru
  • 8 cl pomarančového džúsu
  • 2 cl citrónovej šťavy
  • koktailová čerešňa (modrá)
  • broskyňa
  • pomaranč