Centrum.sk: Utorok, 19.11.2019
meniny má Alžbeta
   

Prečo vraždili? Tínedžerky objasnili, čo ich viedlo k zabíjaniu

25.8.2019 | Úlety

Niektoré činy sa zdajú neospravedlniteľné. Priznania vrahov tínedžerov však síce na jednej strane vypovedajú o chorom stave ich mysle, na druhej strane prinášajú svetlo poznania do histórie temných činov.


Príliš pekná na život

V júli tohto roka bolo telo sedemnásťročnej Viktorie Averinovej nájdené v opustenej budove. Samozrejme bez života. Ak by ste si mysleli, že mladú Rusku zavraždil nejaký šialený sériový vrah, mýlite sa. Boli to jej šestnásťročné kamarátky Lina a Irina.

FAKTY X: Čierna vdova neváhala zavraždiť vlastné deti, unikla trestu?

Chodili spolu do školy, dlhé roky sa poznali, no týmto dvom sa zadalo, že Viky je príliš pekná a obe pri nej trpeli komplexmi. Preto sa rozhodli ju zmrzačiť. Rezali ju, do tváre udierali sklenenými fľašami. Napokon to prehnali a dievča zraneniam podľahlo.


Chuť na krv

Tracey Wiggintonová sa rozhodla, že by si popri štúdiu okultných kníh a čítaní o vampirizme vychutnala skutočnú ľudskú krv. Následne sa s kamarátkami, ktoré sa tiež venovali okultizmu, dohodla na vyhliadnutí opitého cudzinca.

V jedenástich sériovou vrahyňou: Príbeh skutočne zlého dievčatka

Ženy mladíka zviedli na prísľub sexu, ale nakoniec pichal niekto iný. Tracey usmrtila mladého chalana 27 ranami a následne ochutnala jeho krv. Alkohol v nej jej zrejme nevadil a tak si vychutnala skutočnú Bloody Mary. Odpykáva si doživotie.


Krvilačné lesbičky

Začalo to ako kamarátstvo a skoro to skončilo ako milostný trojuholník, len chalan stavil na zlú kartu. Devätnásťročná Valerie Parashumtihová a dvadsaťjedenročná Jessica Stasinowská spoznali iba sedemnásťročnú Stacey. Problém bol, že dievčatá boli partnerky a nová krv spravila medzi nimi krv horúcu. Valerie si začala byť so Stacey bližšia, ako sa Jessice páčilo. Na znak vernosti žiadala vraždu a tak obe priateľky mladú Stacey zavraždili.

FAKTY X: Upír v ľudskej koži: Vyčíňaniu beštie podľahli štyri dievčatá

Pár dní po skutku si v železiarstve kúpili lopaty a pílku. Na súde sa nad skutkom smiali a veselo rozprávali všetky podrobnosti o vražde. Veď to bolo z lásky. Odpykávajú si doživotie, ale aj vo väzení spolu trávia aspoň 90 minút týždenne.


Nechceli sa priateliť

Skylar Neesová bola nadanou študentkou. Zaplietla sa však s kamarátkami Shelie Eddyovou a Rachel Shoafovou. Všetky mali šestnásť rokov. Jedného dňa si vybehli von ako obvykle. Skylar sa tri dni nevrátila domov. Jediná stopa viedla ku kamarátkam. Pri vypočúvaní uviedli, že ich kamarátku musel niekto uniesť predtým, ako prišla domov. Baby sa však správali podozrivo a nakoniec sa priznali k vražde. Kamarátku dobodali päťdesiatimi ranami a skutok plánovali pol roka. Na súde povedali, že sa už nechceli s dievčaťom priateliť, ale nedala im pokoj. Pravdepodobne boli kamarátky aj v lesbickom vzťahu. Rachel si odpykáva 30-ročný trest, Shelie bude za mrežami do smrti.

Žarty bokom
V utorok 1. júna 2004 na japonskej škole prišla o život dvanásťročná Satomi Mitaraiová potom, čo ju jedna zo spolužiačok bodla niekoľkokrát do krku. Vražda sa stala mimo triedy počas veľkej prestávky. Útočníčka na súde povedala, že to spravila z prostého dôvodu. Satomi si robila žarty z nej a jej dobrých známok. Dnes je zatvorená v psychiatrickej liečebni.

Autor: Marcos
Foto: Youtube


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Žena hovorí mužovi: "Alkohol zdražel." Muž sa zamyslí a hovorí: "Nedá sa nič robiť,musíme jesť menej."

 
Virtuálny barPoľovnícky Likér Poľovnícky Likér
  • 20 g podzemku galgánu
  • 20 g koreňa archangeliky
  • 10 g škorice
  • 10 g muškátového orieška
  • 1 l 70 % alkoholu
  • 1 l cukrového sirupu