Centrum.sk: Piatok, 22.11.2019
meniny má Cecília
   

Otec sa nechce starať o dieťa, matka sa uchýlila k vandalizmu

7.9.2019 | Úlety

Predmestie austrálskeho Melbourne má novú atrakciu, ktorá jeho obyvateľov síce neteší, ale internetová komunita sa na nej baví. Prichystala ju 36-ročná zúfalá žena, ktorá čakala dieťa. Bohužiaľ sa ale nedočkala otca, ktorý sa pred ňou očividne skrýval, a tak vzala veci do vlastných rúk. Nakúpila spreje a začala mu po predmestí nechávať správy.


„Chris, musí so mnou hovoriť, kým sa dieťa narodí. Potom sa už neobťažuj!" Správy v tomto duchu adresované mužovi menom Chris nechávala žena po celom Frankstone. Graffiti sa objavili v noci z 29. na 30. júla, miestni si ich fotili a zábery posielali do komunitnej stránky na Facebooku.


Starosta Frankstonu Michael O´Reilly sa o vandalizme dozvedel potom, ako ho viacerí obyvatelia predmestia nahlásili prostredníctvom mobilnej aplikácie. Radnica sa postarala o odstránenie graffiti, začali sa však objavovať ďalšie.

FOTO: Ako to robí? Sprejer pretvára stavby na optické klamy

„Dúfam, že Chris a neznáma si vyriešia svoje problémy viac konštruktívnym a menej protizákonným spôsobom a začnú komunikovať tak, aby to ostatných ľudí nič nestálo," uviedol starosta.


Do prípadu sa zapojila aj polícia, ktorá spustila vyšetrovanie pre prečin vandalizmu. Obyvatelia Frankstonu boli síce pohoršení, ale na druhej strane ich mimoriadne zaujímalo, či sa Chris nakoniec dotyčnej ozve. Netrvalo dlho a muži zákona zatkli 36-ročnú ženu a obvinili ju z vandalizmu. Pred súd sa postaví 13. decembra. Sme zvedaví, čo sa stane s Chrisom, ktorý očividne nechce niesť zodpovednosť za nenarodené dieťa.

Autor: Liam
Foto: Youtube


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Čo sa opýta blondínka tesne po tom ako porodí dieťa? Je naozaj moje?

 
Virtuálny barAdonis Adonis
  • 2 cl Vermouth Bianco
  • 1 cl Vermouth Rosso
  • 2 cl Sherry Fino
  • 1 strek likéru Orange bitter