Centrum.sk: Štvrtok, 22.8.2019
meniny má Tichomír
   

Nové a bizarné internetové výzvy: Jedna si už vyžiadala život dievčaťa

24.7.2019 | Úlety

Vedro s ľadovou vodou si pamätáme všetci. Lenže je to staré a v lete nezaujímavé. Na sociálnych sieťach by však zavládla nuda bez poriadnych výziev, v ktorých by sme si v šialenosti nemerali sily. Preto smelo do nových letných výziev. Alebo radšej nie?

Holý zadok

Tváre a holé nohy aj s pokrútenými prstami už nikoho príliš nezaujímajú a preto je trendom leta fotografia v podobe holého zadku na peknej scenérii. Influenceri sa dnes už nechodia fotiť na Maledivy preto, aby sa usmiali do objektívu, ale preto, aby mali pekné zátišie pre svoj holý zadok. Takže gate dole, trendsetteri.

Bizarné facebookové výzvy, ktoré babám deformujú telo

Horúca voda
Smrteľný challenge, ktorý má už obete, radíme neskúšať. Ide však o trend, ktorým sa mladí ľudia náchylní k sebapoškodzovaniu snažia zaujať na internete. Na rozdiel od Ice Bucket Challenge je tento založený na oblievaní sa a manipulácii s horúcou vodou. Len osemročné dievča už zomrelo po tom, ako skúšalo piť horúcu vodu len pre slávu na sociálnej sieti.

FOTO: Otcovia majú novú výzvu, toto robia bábätkám

Šňupanie kondómu
Prezervatív je dobrá vec, ak viete, kam patrí. Jedna z internetových výziev však ide o niečo ďalej a mladí ľudia vo veľkom kondómy šňupú. Cieľom výzvy je nasať prezervatív nosom tak, že si ho následne vyberiete ústami. Síce vám nehrozí, že umriete, ale mnoho ľudí už navštívilo chirurgiu so zaseknutou „šprckou" v nose. A to nehovoríme o povracaných a smrkajúcich deťoch na videu. Pretože kondóm predsa len nie je to najlepšie na ovoniavanie ani vychutnávanie.

Pohrebné selfie
Niektorých z tohto trendu mrazí, iní tvrdia, že aj na pohrebe môže byť zábava. A tak sa internet plní fotografiami spravenými ako selfie s mŕtvolou. Pritom nemusí ísť len o rodinného príslušníka. Milovníci tejto zábavky sa často prikradnú k náhodnému pohrebu a cvaknú sa. Možno bude skutočne čoraz viac pribúdať ľudí, ktorí by si aj sami spravili po smrti selfie, keby ešte mohli.

100 vrstiev
Výzva pri ktorej si musíte na seba naukladať 100 vrstiev. A je jedno, či to bude oblečenie, alebo mejkap. Hocičo. Akých sto kúskov by ste na seba poukladali vy? Je to trochu o kreativite aj o výsledku. Napríklad sto vrstiev mejkapu vyzerá dosť bizarne.

FOTO: Underboob challenge je späť, toto všetko si ženy pchajú pod prsia (18+)

Pupáky
Vyrážky, vriedky, uhry, no jednoducho všetky tie nechutnosti, ktoré vám z večera do rána vyrašia na tele, si môžete vytlačiť niekde v súkromí kúpeľne, alebo za asistencie divákov na internete. No a jedna z nových výziev zapája práve divákov do skrášľovania vášho tela. Aj toto moderní youtuberi chcú zdieľať.

Autor: Marcos
Foto: Instagram/cheekyexploits


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Chlap, ktorý sa ledva drží na nohách,sa pýta okoloidúceho:
Kde je tu zväz abstinentov?
Idete sa prihlásiť.
Nie, vyškrtnúť !

 
Virtuálny barNesAmaretto NesAmaretto
  • 4 cl mandľového likéru
  • 2 cl citrónovej šťavy
  • 2 lyžičky cukru
  • 10 cl NESCAFÉ frappé