Centrum.sk: Štvrtok, 14.11.2019
meniny má Irma
   

Najbizarnejší pohreb? Afričan pochoval otca v drahom BMW

1.7.2018 | Úlety

O tom, že sľuby sa majú plniť, vedia aj malé deti. A hoci toto pravidlo nie každý dodržiava, istý muž z Nigérie podľa neho doslova žije. Médiá ho poznajú len pod krstným menom Azubuike a nedávno sa stal celosvetovo známym.

Keď bol Azubuike mladší, sľúbil otcovi, že mu kúpi drahé auto. To sa mu nepodarilo splniť a jeho otec nedávno zomrel. Muž si teda povedal, že aspoň na poslednú cestu pôjde v luxusnom vozidle. V prepočte za 80-tisíc eur kúpil BMW X5, dovnútra nechal uložiť telo svojho rodiča. Samozrejme, že nie na sedadlo, ale v rakve.

FOTO: Hlúpe, či geniálne? Pozrite sa, ako sa dá ušetriť pri oprave auta

Fotka auta, ktoré majú spustiť do hrobu, vyvolala na internete obrovskú vlnu reakcií. Mnohí ľudia tvrdili, že peniaze mal radšej darovať chudobným Nigerijčanom, a našli sa aj takí, ktorí písali o lákadle pre vykrádačov hrobov. Len zopár reakcií na Azubuikeho počínanie bolo kladných.

Ešte bizarnejšie na celej udalosti je, že nejde o prvý pohreb podobného rázu. Pred tromi rokmi nechal istý nigérijský milionár pochovať svoju matku v novom Hummeri. S humanitárnou pomocou v Afrike by očividne nemali problém ani miestni...

Autor: Liam
Foto: Facebook/zevigins


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

"Mám si dať ešte jedno pivko alebo nie? Brucho hovorí, že áno, hlava zase, že nie. Hlava je múdrejšia než žalúdok. Preto múdrejší ustúpi."

 
Virtuálny barApple Stock Apple Stock
  • 4 cl Fernet Stock Citrus
  • 12 cl jablkového džúsu
  • škorica