Centrum.sk: Sobota, 24.8.2019
meniny má Bartolomej
   

Módne faily roka: Oblečenie, ktorému sa treba vyhnúť

21.4.2019 | Úlety

Ani fakt, že si na seba oblečiete niečo trendy neznamená, že nebudete na smiech. Pretože niekedy dizajnéri prestrelia. Niekedy sa oblečenie stane viac ako nevhodným iba kombináciou, alebo nedomysleným efektom. Ako keď vám kapucňa na mikine prekryje nápis na chrbte ANTI. A hneď ste členom fanklubu, proti ktorému bojujete.

Fejkové bradavky

Dnes už na ženách nie sú pravé ani prsia, no stojace bradavky sú stále výzva pre mužské pohľady. Lenže ani tie nemusia byť pravé. Ak si dá baba pod mikinu tričko s ozdobnými guľôčkami umiestnenými práve v miestach, kde by mohla mať bradavky. Náhoda alebo zámer?

Legíny po nehode

Legíny nie sú len ženskou záležitosťou, ale používajú ich aj muži. A to hlavne pri cvičení či cyklistike. Sú rôzne farby, ale pozor, aby ste nestavili na fialové fľaky. Je možné, že potom s nimi budete vyzerať, akoby ste z toho bicykla spadli a ešte po vás prešiel celý pelotón.

Camel toe

Asi viete, čo to pri ženách znemená, ale paradoxné je, že niekedy tento kúsok vedia nohavice predviesť aj nielen vďaka ženským danostiam, ale aj dizajnovému spracovaniu. Kvapka úchylnosti v bežnom svete, ale nikdy nie je na škodu. Niektoré kusy šiat sa však skutočne vyznamenali a upriamujú pohľady na ženské prsia a prirodzenie vskutku netradične. Možno ide o zámer.

Keď nápis nevyjde

V Číne a kdesi v Bangladéši, kde sa produkujú lacné tričká pre celý svet, angličtinu príliš neovládajú. A preto nemajú problém dať napríklad do nápisu Paris aj dve áčka, keď to tak vychádza graficky. Ani cestovatelia tam nie sú a tak si pokojne môžete kúpiť čiapky z New Yorku s anglickými telefónnymi búdkami.

Keď logo nepoteší

Správne umiestnené logo je ozdobou, no ak zmení význam odevu, alebo vyzerá ako machuľa na bielych teniskách, tak to nie je to pravé orechové. Niekedy aj vyšité logo v tvare dvoch bojovníkov môže vyzerať, ako zápas dvoch mužov v nasadení, kto komu spraví viac dobre. Ale práve to je čaro grafiky.

Autor: Marcos
Foto: BP


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Manžel príde domov z týždňovky, ľahne do postele k manželke a počíta nohy trčiace z pod periny:
- 1, 2, 3, 4, 5, 6
Nejako mu to nesedí, tak vstane z postele a ráta ešte raz
- 1, 2, 3, 4... No, veď preto...

 
Virtuálny barStrawberry Daiquiri Strawberry Daiquiri
  • 4cl Bacardi Carta Blanca
  • cukor
  • 2 jahody
  • citrónová šťava
  • jahoda na ozdobu
  • ľad