Centrum.sk: Nedeľa, 20.10.2019
meniny má Vendelín
   

FOTO: Popukáte sa: Chlapi imitujú ženy na Instagrame

3.1.2019 | Úlety

Baby majú svoje pózy, zvody, krútenie bokmi, špúlenie pier aj gestá, ktoré môžu vyzerať sexy, eroticky a rajcovne. Do chvíle, kým ich nezačne imitovať opačné pohlavie. Stačí teda zmena rodu a namiesto sexi vizáže ide o zábery na popukanie

Muž, ktorý má rád vtip

Komediantka Ashley Hesseltine je žena, ktorá vždy tak trochu pozerala podozrievavo na všetky pipky, čo si plnia Instagram nastylovanými fotkami a vždy ju zaujímalo, akoby tak vyzerali muži. Slovo dalo slov a začali pribúdať prvé fotky mužov so ženskými gestami na instagramovom profile Bros Being Basic. A o zábavu je postarané. Ashley však hovorí, že nejde o žiadny výsmech ženám. Práve naopak, ide len o to, aby svet nebol tak vážnym miestom. Koláže sú vtipné pre obe pohlavia.

FOTO: Módne katastrofy: Zistíte, čo je na fotkách zvláštne?

Ach tie zásnuby
Sú doslova zlatou baňou sociálnych sietí. Ak by si niektorá neodfotila prsteň na ruke, akoby ani nebola zasnúbená. To, čo už pri babách berieme ako samozrejmosť nám trochu vženie slzy smiechu do očí, keď uvidíme v mužskom podaní.

FOTO: Prerábky rodinných fotiek, ktoré budete chcieť napodobniť

Legíny
Niektorí ich na babách považujú za erotické, iní za odpudivé. No nech patríte ku ktorémukoľvek táboru, ak uvidíte chlapov v týchto naťahovačkách, roztrhne vám bránicu. Aspoň viete, čo rozhodne nenosiť. Ani na bicykli, ani do posilňovne.

Pózy vo vode
Ani štíhly chlap nevyzerá vo vode, na pláži, opretý o bazén alebo s hlavou ponorenou vo vode tak rajcovne ako žena. Pobavte sa na mužoch, ktorí jednoducho nemajú na to, aby boli uveriteľnými transvestitami.

Najnáhodnejšie úmrtia v dejinách: Zabíjal vitamín i padajúca korytnačka

Zadok a prsia
Dve silné ženské zbrane. A keďže sociálne siete nedovoľujú nahotu, baby to vyriešili tak, že do objektívu špúlia ritky a zakrývajú si bradavky. A keď to spraví muž, tak platí, že ak dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté.

Ach, tie brušká
Asi najpodarenejším je fotenie mužov vo ani s tehotenským bruškom. Samozrejme, že je fejkovo tehotenské, ale aj muži sa vedia dopracovať k takémuto zaokrúhleniu poctivou stravou. A potom nafotiť pár záberov je tak vtipných, že vás to brucho aj rozbolí, ale smiechom.

Autor: Marcos
Foto: Instagram/brosbeingbasic


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

- Sestrička, akú teplotu má pacient.
- Normálnu, pán doktor. Izbovú. 18 stupňov.

 
Virtuálny barAbsolut Blue Moon Absolut Blue Moon
  • 4 cl vodky
  • 4 cl Blue curacca
  • 4 cl ananásového džúsu
  • 1 plátok ananásu
  • ľad