Centrum.sk: Štvrtok, 24.10.2019
meniny má Kvetoslava
   

FOTO: Nechutné fotky z Černobyľu: Ľudia chcú zarobiť na katastrofe

26.6.2019 | Úlety

Seriál Černobyľ ašpiruje na to, aby sa stal najlepším seriálom roka. Spustil doslova šialenstvo a aj ľudia, ktorí doteraz o jadrovej katastrofe z roku 1986 netušili, sa za pár týždňov stali „odborníkmi". A ako to v posledných rokoch býva zvykom, ani sociálne siete neostali ušetrené od rastúcej popularity zdevastovanej elektrárne.

Na prehlbovaní znalostí o tejto katastrofe samozrejme nie je nič zlé. Horšie je, že samozvaní „influenceri" sa z ľudského nešťastia snažia vytrieskať nových fanúšikov. Húfne prichádzajú do miest v okolí elektrárne, často dokonca aj s profesionálnymi fotografmi, a fotia sa v skutočne nevhodných pózach.

FOTO: Seriál vs. realita: Podobajú sa herci na skutočných ľudí z Černobyľu?

Niektoré modelky (aj modeli) sa nechávajú zvečňovať polonahí na miestach, kde pred pár desaťročiami ľudia riskovali životy. Iní sa nechávajú fotiť v rôznych kostýmoch a tvária sa, akoby patrili k personálu elektrárne. Skrátka: z katastrofy, pri ktorej zomierali ľudia a následkom ktorej mnohí dodnes trpia, sa snažia vydolovať čo najviac. Dôkazy ich mimoriadne nevhodného správania nájdete v našej galérii.

Autor: Liam
Foto: Demilked


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Manželský rozhovor po svadobnej noci:
- Drahá moja, ako som zistil minulú noc, nebol som prvý.
- Miláčik môj, ja ako som zistila minulú noc, tak ani posledný.

 
Virtuálny barAggravation Aggravation
  • 5 cl škótskej whisky
  • 2 cl kahlúy
  • 2 cl smotany