Centrum.sk: Utorok, 17.9.2019
meniny má Olympia
   

FOTO: Nechty, z ktorých sa dvíha žalúdok. Prečo si ich ženy nechávajú upraviť?

21.8.2019 | Úlety

Všimli ste si niekedy, koľko je v nákupných centrách nechtových štúdií, kde sa brúsi, pilníkuje a lakuje? Raz darmo, starostlivosť o nechty je výnosným biznisom, občas však zájde priďaleko. Pri pohľade na nasledujúce fotky si asi poviete: „Prečo?"


Na perfektnej manikúre si dáva záležať mnoho žien. Niet divu, dobre totiž poznajú rady, ktoré dávajú matky svojim synom: „Žene sa najprv pozri na zuby a nechty a potom si všímaj ostatné." A tak sa v zubárskom i nechtovom biznise točia obrovské peniaze.

Prečo aj muži potrebujú pedikúru? Dôvody sú samozrejmé

Nechtové štúdiá sa snažia pritiahnuť zákazníčky rôznymi kreatívnymi spôsobmi. Salón Nail Sunny, ktorý sídli v Moskve, však prešiel od kreativity rovno k bizarnosti. Je naozaj šialené, čo dokážu zamestnankyne štúdia vyčarovať na ženských rukách. A hoci ide o diela vyslovene nepraktické a zvláštne, zručnosť týmto slečnám jednoznačne nemožno uprieť. Presvedčiť sa o tom môžete v našej galérii.

Autor: Liam
Foto: Instagram/nail_sunny


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

"Stala sa mi taká neuveriteľná vec - v noci ma prebudil šramot.Otvorím oči a vidím,ako mi nejaká ruka vyťahuje z vrecka peňaženku a berie si peniaze. Zobral som pištoľ, ale nevystrelil som!" "A preboha prečo?" "Nechcel som sa stať vdovcom."

 
Virtuálny barLittle Devil Little Devil
  • 3 cl ginu
  • 3 cl bieleho rumu
  • 1,5 cl Curacao Triple sec
  • 1,5 cl limetkovej šťavy