Centrum.sk: Sobota, 21.9.2019
meniny má Matúš
   

FOTO: Najbizarnejšie kuchyne: V niektorých sa môžete vykúpať, v iných ísť na veľkú

2.9.2019 | Úlety

Sporák, rýchlovarná kanvica, záchod, umývačka riadu: aj vy vidíte čosi, čo do kuchyne nepatrí? Ak áno, gratulujeme vám, chápete základný koncept toho, čo to vlastne kuchyňa je. Horšie je, že niektorí ľudia tomu nerozumejú, a potom vznikajú najrôznejšie bizarnosti.


Takúto nevšednosť našiel istý Litovčan v byte potom, ako sa doň nasťahoval. Pred kúpou mu samozrejme nenapadlo pootvárať všetky skrinky v kuchyni a považoval to voči predajcom aj za trochu nezdvorilé. Aké však bolo jeho prekvapenie keď v kuchyni nenašiel jeden, ale rovno dva záchody.


Kombinácia ružovej a zelenej nie je práve oku lahodiaca. Paprade, ktoré dotyčnej rastú v horných policiach, majú navyše tendenciu rýchlo a často opadávať, čo je pri príprave jedál dosť nevýhodné. Ale ktovie, možno je tamojšia gazdinka vegánka a jeden lístok navyše jej v jedle nevadí.

VIDEO: Omyly drevorubačov: Momenty, kedy došlo ku katastrofám

Ďalšie bizarné kuchyne nájdete v našej galérii.

Autor: Liam
Foto: Demilked


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Prečo keď vaša žena alebo prieteľka otehotnie, všetky jej priateľky hladia jej brucho a hovoria "gratulujem" - ale žiadna nepohladí vášho vtáka a nepovie "dobrá práca"???

 
Virtuálny barLetec Letec
  • 5 cl rum
  • 1,5 cl citrónová šťava
  • grenadína
  • šampanské