Centrum.sk: Sobota, 21.9.2019
meniny má Matúš
   

FOTO: Google urobil chybu, muž mohol zahynúť v divočine

13.1.2019 | Úlety

Google Maps je bezpochyby užitočný nástroj, ktorý vás vie vo väčšine prípadov priviesť na správne miesto tou najlepšou trasou. Občas sa aj on zmýli. Napríklad ako v prípade Austrálčana, ktorého povodil naozaj krkolomnými cestami.

Stratiť sa v austrálskej divočine nie je nič príjemné. Tento kontinent oplýva mimoriadne nebezpečnými zvieratami, číhajú tu jedovaté hady i pavúky a na niektorých miestach žijú krokodíly. Austrálčan, ktorý sa chcel dostať ku svojim kamarátom na chate, mal to šťastie, že si v terénnom aute viezol dostatok zásob a nehrozilo, že by mu došiel benzín.

Najhoršia diaľnica na svete. Buďte vďační za slovenské cesty

Už po pár stovkách metrov tušil, že mu Google Maps neponúkol úplne najlepšiu trasu, no rozhodol sa ju preskúmať. Skratka, ktorá mu mala ušetriť 15 minút, mu napokon pridala hodinu. Fotografie z jeho dobrodružnej cesty, ktorú spôsobila chyba v softvéri jednej z najväčších technologických firiem, nájdete v našej galérii.

Autor: Liam
Foto: BP


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Prečo keď vaša žena alebo prieteľka otehotnie, všetky jej priateľky hladia jej brucho a hovoria "gratulujem" - ale žiadna nepohladí vášho vtáka a nepovie "dobrá práca"???

 
Virtuálny barLetec Letec
  • 5 cl rum
  • 1,5 cl citrónová šťava
  • grenadína
  • šampanské