Centrum.sk: Utorok, 12.11.2019
meniny má Svätopluk
   

FOTO: Futbalové momentky, ktoré spôsobia záchvat smiechu

19.9.2019 | Úlety

Futbal nie je pre každého, ale zábavné fotky, ktoré pri ňom vznikajú, to už áno. Je jedno, či bol ofsajd, faul alebo či niekto filmoval. Na pravidlá sa v tomto momente kašle a ide čisto len o zábavu.

V zápale hry sa toho stane naozaj veľa, no kto by si to všetko stíhal všímať? Futbal - hoci by ženy namietali - je rýchla hra a zachytiť každý detail je nemožné. Aj preto je výhoda, že za čiarou stoja fotografi, ktorí síce neplánovane, ale často cvaknú absolútne skvosty.

FOTO: Najsexy rozhodkyňa vie hráčov schladiť i rozpáliť, robí futbal príťažlivejším

Napríklad taká hlava miesto lopty v brankárových rukách nie je úplne bežnou situáciou, takisto ani moment, pri ktorom to vyzerá na vyšetrovanie análneho otvoru svojho spoluhráča. V zápale hry sa udejú aj nejaké tie karate momenty a keď je fotograf šikovný, na radosť internetových zabávačov ostávajú zvečnené.

VIDEO: Ľudská zoo na futbale: Fanúšikov nahnali do klietky ako zvieratá

Neprehliadnite našu galériu, kde nájdete desiatky naozaj perfektne načasovaných futbalových záberov. No pozor, pri niektorých to môže aj zabolieť! Nakopnuté rozkroky sú totiž jednými z najvtipnejších momentiek z tejto inak pomerne džentlmenskej hry. Všetky zábery nájdete v galérii.

Autor: ling
Foto: Chive


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Ako sa povie policajtova žena po španielsky? Doňa Debilita

 
Virtuálny barClaire Claire
  • 4 cl brandy
  • 1 žĺtok
  • 2 cl cukrového sirupu
  • studená čierna káva
  • mletá káva