Centrum.sk: Utorok, 17.9.2019
meniny má Olympia
   

FOTO: Drogoví baróni sa na internete chvastajú krvavými majetkami

26.8.2019 | Úlety

Rozhodli sa žiť mimo zákon. Obchodujú s drogami vo veľkom a užívajú si luxus, ktorý si z ilegálneho zárobku môžu dopriať. Má to však jeden háčik: sú neustále v ohrození života.

Členovia drogových kartelov, najmä tí vyššie postavení, sa svojimi majetkami radi chvália aj na Instagrame. Majú zlaté samopaly, drahé autá a ako domácich miláčikov vlastnia leopardy. Majú však tú smolu, že sa väčšinou nedožijú staroby.

Najbrutálnejší zločineckí bossovia: Neštítia sa vraždiť ani deti

Na krk im dýchajú nielen konkurenti z drogového biznisu, ale aj policajti a vojaci. Tí najmä v Mexiku a Kolumbii nikdy nejdú pre guľku ďaleko. Vedia totiž, že zločinci neváhajú strieľať, a tak im platia rovnakou mincou. Ako inak: olovenou.

Luxusný apartmán drogového bossa: v base žil v takomto prepychu

Na prvý pohľad vyzerajú fotky, ktoré nájdete v našej galérii, ako obyčajné chvastanie. Ono však tak úplne obyčajné nie je. Je za ním totiž utrpenie, strach a smrť.

Autor: Liam
Foto: CC


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

"Stala sa mi taká neuveriteľná vec - v noci ma prebudil šramot.Otvorím oči a vidím,ako mi nejaká ruka vyťahuje z vrecka peňaženku a berie si peniaze. Zobral som pištoľ, ale nevystrelil som!" "A preboha prečo?" "Nechcel som sa stať vdovcom."

 
Virtuálny barLittle Devil Little Devil
  • 3 cl ginu
  • 3 cl bieleho rumu
  • 1,5 cl Curacao Triple sec
  • 1,5 cl limetkovej šťavy