Centrum.sk: Sobota, 21.9.2019
meniny má Matúš
   

FOTO: Celebrity, ktoré sa plastikami zmenili na nepoznanie

3.12.2018 | Úlety

Celebrity to vedia s plastikami poriadne prehnať. Chirurgické zákroky ich občas zmenia na nepoznanie a z pekných žien sa zrazu stávajú chodiace výstrahy pre ostatných, ktorí uvažujú o plastickej operácii.

Prečo práve Megan Fox cítila potrebu ľahnúť si pod nôž plastického chirurga, to naozaj nechápeme. Muži o nej snívali, ženy jej závideli, ona si však zrejme stále nepripadala dosť príťažlivá. Nechala si zmeniť tvar nosa a lícnych kostí a nafúknuť pery. Teraz tak trochu pripomína plastovú bábiku.

Sfušovaná plastika: Pozrite sa, čo žene vyliezlo z čela

Caitlyn Jenner to vzala zhurta. Narodila sa totiž ako muž menom William, ktorý v roku 1976 zvíťazil v desaťboji na letnej olympiáde a dokonca utvoril nový svetový rekord. V 80-tych rokoch začal podstupovať hormonálnu terapiu, ale skončil s ňou, keď stretol budúcu manželku. V roku 2015 sa však rozviedli a William dokončil svoju premenu na ženu podstúpením operácie na zmenu pohlavia a niekoľkých plastík.

Ďalšie ženy, ktoré zašli s plastikami tak trochu ďaleko, nájdete v našej galérii.

Autor: Liam
Foto: Brightside


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Prečo keď vaša žena alebo prieteľka otehotnie, všetky jej priateľky hladia jej brucho a hovoria "gratulujem" - ale žiadna nepohladí vášho vtáka a nepovie "dobrá práca"???

 
Virtuálny barLetec Letec
  • 5 cl rum
  • 1,5 cl citrónová šťava
  • grenadína
  • šampanské