Centrum.sk: Štvrtok, 14.11.2019
meniny má Irma
Test 

Poznáte najtragickejšie úmrtia celebrít?

Poznáte najtragickejšie úmrtia celebrít?
12345
Poznáte najtragickejšie úmrtia celebrít?

Niekedy slávnych príliš preceňujeme, ich záujmy a hviezdne kariéry nám prídu také vzdialené od našich, až nás bežné až tragické okamihy ich životoch šokujú. Tlak na svetoznáme celebrity môže byť neúnosný. Musia byť dokonalí, úspešní, obľúbení, produktívni. A to nepretržite. Nie všetci tento tlak zvládnu. Dôkazom sú aj tragické úmrtia ľudí, ktoré sa stali obeťami svojej slávy. Koľko o nich vieš?

Otázky
Hollywoodska hviezda Heath Ledger bol pred smrteľnou nehodou veľmi psychicky vyčerpaný. Ako posledný nakrúcal film:
Američan Adam Goldstein, priateľ a spolupracovník mnohých hviezd ako Madonna, Will Smith, kapiel Papa Roach či Crazy Town, bývalý snúbenec Nicole Richie zomrel ako 36-ročný na predávkovie liekmi. Bol to:
Jednou z teórii o smrti legendárneho rapera Tupaca, ktorého albumy patria medzi najpredávanejšie na svete, je, že jeho okradnutie a vraždu objednal/-a:
Mladý herecký talent a hollywoodsky idol River Phoenix, ktorý zomrel už ako 23-ročný a nestihol si zahrať hlavnú rolu vo filme Interview s upírom, zomrel pred klubom Viper Room, ktorý vtedy a dlhé roky potom vlastnil:
Neslávne známy "Klub 27" po úmrtí spojil niekoľké hudobnícke megahviezdy. Vo veku 27 rokov tragicky zomreli umelci a umelkyne:
V októbri 2009 zomrel člen jednej z najpopulárnejších chlapčenských skupín 90. rokov, údajne sa zadusil zvratkami po preflámovanej noci na Malorke. Pôsobil v kapele:
Mladá hollywoodska herečka Brittany Murphy zomrela v decembri 2009 na zápal pľúc a predávkovanie liekmi na predpis, s prispením chudokrvnosti. Druhý šok vyvolalo to, že o pár mesiacov z podobných príčin zomrel jej blízky člen rodiny. Bol/-a to: