Centrum.sk: Pondelok, 14.10.2019
meniny má Boris
   

Trezor, vďaka ktorému odoláte pokušeniu. Pomôže aj prestať s fajčením

10.6.2019 | TechMag

Ste obeťou neustálej prokrastinácie? Neviete stráviť desať minút bez toho, aby ste siahli po smartfóne? Alebo trpíte neukojiteľnou chuťou na sladké? Existuje predmet, ktorý by vám mohol pomôcť. Ide o sejf, ktorý je navrhnutý tak, aby odolal vašim túžbam. Jednoducho doň zamknete danú vec a nastavíte časovač.

Predáva sa pod jednoduchým názvom „Kitchen Safe", teda „kuchynský trezor. Primárne zatiaľ len v krajine vychádzajúceho Slnka, pretože práve Japonci sú dobrou vzorkou na testovanie čohokoľvek, čo súvisí s elektronikou. Pôvodne ho navrhli na ukladanie sladkostí, ľudia však pre trezor našli aj iné využitie. Odkladajú doň napríklad ovládače od Playstation, aby sa tak mohli venovať užitočnejším činnostiam.

Rozprávkové prekvapenie: Takýto poklad v trezore po prapradedkovi nečakal

Iný majiteľ trezora sa vyjadril nasledovne: „V poslednom čase som si začal všímať, že čoraz viac času trávim so smartfónom v ruke. Uvedomil som si, že niečo nie je v poriadku. Kúpil som si teda trezor a musím povedať, že funguje lepšie, než som očakával."

Lúpež ako z filmu: Zlodeji ukradli z trezoru stovky miliónov

Zákazníci hodnotia tento neštandardný produkt nadmieru pozitívne. Chvália si ho viacerí, dokonca aj tí, ktorí chcú prestať fajčiť. Jednoducho stačí cigarety uzamknúť a nastaviť zámok tak, aby sa odomkol napríklad raz za 12 hodín. Pomáha aj ľuďom, ktorí prepadajú nákupným horúčkam, stačí doň zamknúť peňaženku. Jeden človek dokonca napísal, že sa aj vďaka trezoru dokázal vyliečiť z alkoholizmu.

Čo sa nachádza pod touto chatrčou? Záchrana pre ľudstvo

Aj vám trezor pripadá krehký? Ako by vám mohol zabrániť, aby ste sa doň vlámali? Ľahko: cenou. Najlacnejší stojí v prepočte 100 eur, najdrahší 330 eur. Záleží na veľkosti, farbe veka a toho, ako veľmi chcete odolať pokušeniu. Čím drahší totiž je, tým ťažšie by sa rozbíjal.

Autor: Liam
Foto: Youtube


Video k téme
Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Babka je dnes krásný deň ?
Prečo sa pýtáš ?
Ocko povedal,že jedného krásného dňa ťa čerti odnesú a já som ešte nevidel čerta.

 
Virtuálny barCarribbean Night Carribbean Night
  • 3 cl hnedého rumu
  • 1 cl citrónovej šťavy
  • 3 cl pomarančovej šťavy
  • 4 cl ananásovej šťavy
  • 1 cl cukrového sirupu