Centrum.sk: Sobota, 21.9.2019
meniny má Matúš
   

FOTO: Nielen pre nerdov: Nábytok, ktorý vám bude každý chváliť

30.8.2019 | TechMag

Na prvé počutie vám môže napadnúť, že počítače, disky, klávesnice či odkazy na sci-fi filmy sú čisto nerdovská záležitosť. Ak sa však tieto veci pretavia do podoby nábytku či bytových doplnkov, pôsobia absolútne štýlovo a hlavne originálne.


Nevravte, že by vás na návšteve nezaujal stolík á la disketa vo veľkosti bežného stola, rohožka v tvare klávesy "enter" alebo lampa ako Hviezda smrti zo Star wars. Všetko sú to neprehliadnuteľné kúsky v domácnosti a nielenže v sebe nesú odkaz na to, čo je domácim blízke, ale nie sú ani opozerané.

Najdrahšie brezové vetvičky na svete: Kto si ich len mohol kúpiť?

Doplnky s nádychom nerdovstva sú IN a môžu slúžiť aj ako originálny darček. Neviete, čo priniesť do nového bytu alebo čo dať ako svadobný dar? Pokojne to môže byť sprchový záves s potlačou tabuľky chemických prvkov alebo stojan na knihy vyrobený z postavy obľúbeného filmu. Vy sami viete, čo majú hostitelia radi a či majú zmysel pre humor.

Nechajte sa inšpirovať galériou pod článkom a pokochajte sa nápadmi, aké sa len nevidia. No čo, vybrali by ste si?

Autor: ling
Foto: Youtube


Focus Media


Otestujte svoje fitness IQ!
Otestovalo sa 18499 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Prečo keď vaša žena alebo prieteľka otehotnie, všetky jej priateľky hladia jej brucho a hovoria "gratulujem" - ale žiadna nepohladí vášho vtáka a nepovie "dobrá práca"???

 
Virtuálny barLetec Letec
  • 5 cl rum
  • 1,5 cl citrónová šťava
  • grenadína
  • šampanské