Centrum.sk: Nedeľa, 20.10.2019
meniny má Vendelín
   

Vyčnieva aj medzi hipstermi, ukážkovú bradu pestoval roky

10.6.2019 | Štýl

Pred piatimi rokmi to bol len bežný IT-čkár. No dnes je to chlap s bradou, ktorú mu závidí celá hipsterská obec. Tridsaťdvaročný Lance Wooton z Kentucky sa rozhodol, že on nebude len tak bežný hipster a aj v rámci módnych trendov chce vytŕčať z davu. To sa mu s bradou, ktorá dosahuje takmer meter, rozhodne podarilo.

Kedysi ani nevedel, čo je brada

Bol to bežný chalan, čo každý druhý deň tasil v kúpeľni žiletku, aby spravil svoju tvár hladkou. Jedného dňa si však nechal porast trochu dlhší aby sa mu hodil ku kostýmu na Halloween a tým sa to všetko začalo. Známi mu tvrdili, ako mu to pristane a aj jeho kaderník videl potenciál v jeho brade a odporučil mu prípravky, ako ju vylepšiť. A odvtedy sa Lance neoholil. Jeho brada už dnes siaha po pás a tí, ktorí mu tvrdili, že je výnimočná ,sa nemýlili. Takýto koberec si pred sebou len tak hocikto nevypestuje.

FOTO: Brada robí muža: Tu sú dôkazy

Je to unikátna brada
Nie je brada ako brada. A nie každý, kto sa päť rokov neoholí, bude vyzerať ako Lance. So svojou bradou sa zúčastnil už viac ako tridsiatky súťaží o najkrajšiu prirodzenú bradu a na mnohých vysoko bodoval. Avšak takáto zábavka aj niečo stojí, našťastie práve vďaka medializácii získal na produkty starostlivosti o bradu dostatok sponzorov.

Čo treba vedieť, keď si chcete nechať narásť bradu

S tou bradou sa dá aj sexovať
Lance často dostáva otázku, ako sa mu darí v sexuálnom živote. Odpoveď je neuveriteľná, ale už päť rokov je so stabilnou partnerkou a jeho sexuálny život mohutná brada údajne vôbec neovplyvnila. Navyše tvrdí, že asi by to nebola pravá láska, ak by ho kvôli brade opustila partnerka. No ktovie, čí sa mu však pomaly nezačne pri milovaní zapletať na nesprávne miesta.

Má mužská brada má viac baktérií než pes?

Každodenná starostlivosť
V takejto húštine sa toho stratí naozaj veľa. Omrvinky, kúsky jedla, pokojne by sa tam zabýval aj hmyz. Preto Lance svojej brade venuje náležitú pozornosť. Češe ju minimálne dvakrát denne a pravidelne umýva. Vďaka tomu je pekná a voňavá, pristanú jej aj vrkoče, ktoré si z nej niekedy rád viaže. Alebo to nechá na priateľku? Možno to majú ako predohru.

Autor: Marcos
Foto: Instagram/lan_woo


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

- Sestrička, akú teplotu má pacient.
- Normálnu, pán doktor. Izbovú. 18 stupňov.

 
Virtuálny barAbsolut Blue Moon Absolut Blue Moon
  • 4 cl vodky
  • 4 cl Blue curacca
  • 4 cl ananásového džúsu
  • 1 plátok ananásu
  • ľad