Centrum.sk: Sobota, 24.8.2019
meniny má Bartolomej
   

Virálna fotka zo svadby dospeláčky a chlapčeka skrýva šokujúce tajomstvo

20.5.2019 | Štýl

Začiatkom mája, mesiaca lásky, sa internetom rozšírila fotografia dospelej ženy, ktorá sa vydávala za poriadne mladého zajačika. Na prvý pohľad sa zdalo, že si mladý chlapec splnil detský sen a na svadobnú noc si ho do postele vtiahla poriadne vnadná dospelá baba. Realita je však o kúsok iná. Aj keď tí dvaja svadbu aj svadobnú noc skutočne mali, nebolo to žiadne prznenie morálky.

Láska, ktorá vek prenáša

Nie je to bežné, aby sa fotografie z inej ako celebritnej svadby dostali do hľadáčiku médií a sociálnych sietí. Svadba Jonathana so svojou polovičku v Mexiku však rozvírila vášne. Aj preto, že ona vyzerá ako dospelá žena, no on ako žiak základnej školy. Obchod s deťmi a dohodnuté manželstvo? To boli prvé dohady ľudí, ktorí videli fotografie mladomanželov. Pravda je však celkom iná. Jonathan má 19 rokov a je to chlap zrelý na ženbu. Dokonca jeho manželka má rovnaký vek ako on, hoci pri ňom vyzerá ako pani učiteľka biológie. Dôvodom je totiž genetická mutácia, ktorou Jonathan trpí.

FOTO: Pacienti po lobotómii: Zábery, ktoré vás znepokoja

Starne, ale nevidieť to
Jonathan trpí zvláštnou genetickou mutáciou, vďaka ktorej sa jeho telo aj vzrast zasekli v istej vekovej hladine a tak hoci má 19 rokov, stále vyzerá, že nejde do práce, ale do základnej školy.

Operácie pred 150 rokmi: Keď ľudia odchádzali zomrieť pod nôž

Napriek tomuto ochoreniu sa mu však podarilo nájsť si skutočnú lásku. Nuž, nie je to vcelku jednoduché zapáčiť sa dospelej žene s výzorom chlapčeka. Napriek tomu Jonathan hovorí, že myseľ a telo mu fungujú ako normálnemu zdravému dospelému mužovi, akurát na to nevyzerá.

Objavy, ktoré spôsobili prelom v medicíne

Špekulácie bokom
Médiá, ktoré fotografiu priniesli, neskôr pridali vysvetlenie, čo sa stalo a ako výzor niekedy klame. Nešlo teda o fotomontáž, vtip ani žiadne dohodnuté manželstvo. Zaúradovala skutočná láska dvoch dospelých ľudí. Lenže mnohým chlapcom pravda opäť zničila sen o tom, že existuje krajina, kde si aj chalan, čo ešte len biológiu študuje z prírodovedy, môže vziať dospelú ženu na vyučovanie súkromných hodín. Žiaľ, na skutočný sex bude treba stále len dospieť.

Autor: Marcos
Foto: Facebook


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Manžel príde domov z týždňovky, ľahne do postele k manželke a počíta nohy trčiace z pod periny:
- 1, 2, 3, 4, 5, 6
Nejako mu to nesedí, tak vstane z postele a ráta ešte raz
- 1, 2, 3, 4... No, veď preto...

 
Virtuálny barStrawberry Daiquiri Strawberry Daiquiri
  • 4cl Bacardi Carta Blanca
  • cukor
  • 2 jahody
  • citrónová šťava
  • jahoda na ozdobu
  • ľad