Centrum.sk: Utorok, 20.8.2019
meniny má Anabela
   

Starci, ktorí vám svojou aktivitou nakopú...

27.10.2016 | Štýl

Starnúť ešte neznamená začať si vybavovať preukaz do starého železa. Sú ľudia, ktorí chytili život do vlastných rúk až vtedy, keď si ostatní pokojne sadli a začali vyčkávať na zubatú. Rozhodli sa totiž nakopať jej zadok a keď uvidíte ich výkony, posadí to naň aj vás!

Wally Krauss

Má po deväťdesiatke a hrá na klavíri. To by nebola rarita, no on si založil vlastný YouTube kanál happypiano1 a jeho prepletanie prstov po klaviatúre si vyžiadalo mnoho nadšených ohlasov. Je to chlap, ktorý sa nezľakol modernej techniky, ale začala pracovať pre neho a tak za sebou zanechal brázdu, ktorá tu ostane ešte dlho po ňom. To je jeden zo snov aj oveľa mladších youtuberov.

Madonna Buder

Žena a ešte k tomu vo veku, ktorý nedosiahli ani naše babičky. Je to jediná žena na svete, ktorá mala v roku 1985 už 55 rokov, keď sa prvý raz zúčastnila extrémne náročného triatlonu Ironman. Odvtedy prišla viac ako 45-krát a je najstaršou ženou, ktorá v roku 2012 tieto preteky zvládla. Tiež trochu zahanbene pozeráte do zrkadla pri predstave, ako sa vám nechce pešo chodiť ani v nákupnom centre a radšej idete výťahom?

Shigemi Hirata

Škola sa nekončí vychodením strednej. Potrebu neustáleho vzdelávania dokladuje Shigemi Hirata, ktorý sa narodil v roku 1919 a až v marci tohto rokov získal titul na univerzite v Kyote. Trvalo mu to síce jedenásť rokov, ale je najstarším absolventom školy a je vcelku možné, že vo svojich 96 rokoch aj najstarším študentom vysokej školy pod slnkom.

Pom Pom roztlieskavačky

Ak si spojíte so športom baby s krátkymi sukňami a peknými nohami, je to prirodzené. No obvykle rátame s mladším vekovým priemerom. Japonská skupina Pom Pom združuje ženy výhradne od 55 do 70 rokov, ktorým sa páči sprevádzať a burcovať športovú náladu. Všade, kde sa objavia, získajú skoro toľko potlesku, ako športoví víťazi.

Najštýlovejší típek

Ťažko povedať, ži je Günther Krabbenhӧft hipster, alebo starý džentlmen. Pravdou však je, že je najstarším a zároveň najštýlovejších chlapom. Prekonal už storočnicu a stále je hviezdou módnych časopisov. Pre jeho unikátny štýl si ho na uliciach Berlína všimol Björn Akstinat. To bola cesta tohto pána na módy blog a k módnym celebritám. Má lepší swag ako ktorýkoľvek mladý chalan, čo si za módnu modlu stanovil drahé tenisky. Sám Günther pritom tvrdí, že byť pekne a štýlovo oblečený nie je vecou peňazí, ale vkusu a toho on má napriek veku naozaj dostatok.

Autor: Marcos
Foto: Odee


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Ide policajt do pizzerie.
Objednal si jednu pizzu.
Čašníčka : chcete pokrájať na 6 kúskov alebo na 12 ??
Policajt : 6...12 by som nezjedol.

 
Virtuálny barGreen Peache Green Peache
  • 2 cl Curacaa blue
  • 2 cl svetlého rumu
  • 3 cl broskyňového likéru
  • 8 cl pomarančového džúsu
  • 2 cl citrónovej šťavy
  • koktailová čerešňa (modrá)
  • broskyňa
  • pomaranč