Centrum.sk: Štvrtok, 22.8.2019
meniny má Tichomír
   

Šialená babka: toto urobila so svojimi vnúčatami

11.6.2016 | Štýl

Babky zväčša bývajú na svojich vnukov a vnučky hrdé. 66-ročná Carmen Baughová zo Severnej Karolíny to však už trochu preháňa. Teda, „trochu" je veľmi slabé slovo. V jej dome sa totiž môžete pozrieť kamkoľvek a zrak vám spočinie na fotkách jej vnúčat.

Tapety, závesy, vankúše, obrazy, šálky. Takmer všetko v domácnosti pani Baughovej má na sebe fotky detí. Začalo to, keď si v novom dome vyberala, aké tapety jej budú zdobiť steny. Napokon sa rozhodla, že ideálnou voľbou bude vlastný námet. Zrejme vám nemusíme prezrádzať, čo nasledovalo.

Väčšina starých mám má doma pár fotiek svojich vnúčat, pani Baughová ich má stovky. Dokonca aj niektoré z jej blúzok a tričiek zdobia tváre malých detí. Niekto by si povedal, že je táto žena posadnutá, no a my si to hovoríme tiež.

Zaujímavé je, že nezvyčajná výzdoba nevadí ani jej manželovi Bobovi. Baughová však tvrdí, že on aj tak trávi väčšinu času na dvore či v garáži. Zrejme tak začal robiť krátko po tom, ako sa Carmen rozhodla pre toto nezvyčajné „skrášlenie" interiéru ich domu.

Bizarné tapety, vankúše či závesy naopak s klopaním si na čelo spomínajú Baughovej dcéra a susedia. Jej sestra Mary sa jej dokonca spýtala, či nechce navštíviť psychiatra, Carmen však ostáva neoblomná. Tvrdí, že je najpyšnejšou babkou na svete, a tento titul jej rozhodne nemôžeme uprieť. O jej psychickom stave by však mal asi naozaj rozhodnúť odborník.

Autor: Liam
Foto: Telegraph


Video k téme
Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Chlap, ktorý sa ledva drží na nohách,sa pýta okoloidúceho:
Kde je tu zväz abstinentov?
Idete sa prihlásiť.
Nie, vyškrtnúť !

 
Virtuálny barNesAmaretto NesAmaretto
  • 4 cl mandľového likéru
  • 2 cl citrónovej šťavy
  • 2 lyžičky cukru
  • 10 cl NESCAFÉ frappé