Centrum.sk: Utorok, 17.9.2019
meniny má Olympia
   

Retro fotky celebrít: Ako vyzerali v 90. rokoch?

17.8.2019 | Štýl

Možno sa vám to nezdá, ale niektoré celebrity sú na scéne už pekných pár desaťročí. A vôbec nemáme na mysli nejakých šedivých starcov, ale naopak osoby, ktoré síce považujeme za relatívne mladé, ale dajú sa pokojne zaradiť do kategórie „v strednom veku". Pozrite si ich retro fotky.

Spoznávate túto slečnu? Nás veru pekne zmiatla, a pritom sme ju videli stokrát. Na hviezdu, akou sa stala po celosvetovom úspechu skladby Wannabe, sa príliš neponáša, však? Správne, pozeráte sa na bývalú členku skupiny Spice Girls Victoriu Beckhamovú.

FOTO: Retro detstvo: Spomeniete si, ako sa vyrastalo bez smartfónov?

Dávno predtým, než stretla svojho vyvoleného futbalistu, ju ako 20-ročnú odfotili, keď sa stala členkou zatiaľ neznámej dievčenskej kapely. Musíme uznať, že dnes ako 45-ročná vyzerá atraktívnejšie, za peniaze sa občas dá kúpiť aj zjav.

Ďalšie retro fotky svetoznámych osobností nájdete v našej galérii.

Autor: Liam
Foto: Instagram/velvey


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

"Stala sa mi taká neuveriteľná vec - v noci ma prebudil šramot.Otvorím oči a vidím,ako mi nejaká ruka vyťahuje z vrecka peňaženku a berie si peniaze. Zobral som pištoľ, ale nevystrelil som!" "A preboha prečo?" "Nechcel som sa stať vdovcom."

 
Virtuálny barLittle Devil Little Devil
  • 3 cl ginu
  • 3 cl bieleho rumu
  • 1,5 cl Curacao Triple sec
  • 1,5 cl limetkovej šťavy