Centrum.sk: Štvrtok, 24.10.2019
meniny má Kvetoslava
   

Páru influencerov platí výlety matka jedného z nich. Práca by vraj dvojici uškodila

6.7.2019 | Štýl

Vedeli ste, že aj výlety si môžete nechať zafinancovať ľuďmi cez crowdfunding? Dvaja „influenceri" sa o to pokúšajú, nechce sa im šetriť. Na internete sa prezentujú ako úspešný pár, no pravda je celkom iná. Za ich životný štýl môže mužova matka, ktorá má dve zamestnania a financuje instagramové hviezdičky.

Pár, ktorý tvorí Elena Engelhardtová a jej manžel Catalin Onc, má na Instagrame 47-tisíc fanúšikov a dúfa, že vyzbiera peniaze na výlet. Chce sa vydať na tandemovom bicykli z Nemecka do Afriky a potrebuje desaťtisíc eur. Na svoje stránke na platforme Go Fund Me, ktorá je venovaná crowdfundingu, Catalin píše:

Lajky na Instagrame môžu skončiť, kam sa podejú všetky "modelky"?

„20. júla sa ja a Eli vydáme zo stredu Nemecka na tandemovom bicykli do Afriky a snáď aj ďalej. Chceme vás všetkých vziať na toto dobrodružstvo. Bude to oslava života, pôjdeme slobodne cez hory, po mori i krížom cez mestá. Ukážeme vám krásu tejto planéty a jej obyvateľov, ale aj jej škaredú stránku. Samotným sa nám to ale nepodarí. Potrebujeme vás! Peniaze, ktoré vyzbierame, pôjdu na nákup bicykla, výbavy, jedla, ubytovania, internetového pripojenia, SIM kariet v krajinách, cez ktoré budeme prechádzať, a poistenia. Potrebujeme peniaze na prípravu i počas výletu."

FOTO: Mladý chlapec hviezdou Instagramu: Neuveríte, kým sa pre slávu stal

Pár sa už teraz chváli fotografiami z rôznych krajín. Navštívil Bali, Nepál, Indiu, Taliansko, Veľkú Britániu a Francúzsko. Nie však za vlastné. Elena a Catalin tvrdia, že práca sa k ich životnému štýlu nehodí. A tak zatiaľ čo cestujú a fotia sa, spoliehajú sa na finančnú podporu Catalinovej matky. Má dve zamestnania a pre seba si odkladá minimum. Syn jej odkázal: „Mama, chcem, aby si vedela, že z tvojej pomoci neprofitujeme iba my, ale aj stovky našich fanúšikov."

FOTO: Nechutné fotky z Černobyľu: Ľudia chcú zarobiť na katastrofe

Potom, ako Catalin zverejnil priznanie o tom, ako vlastne s manželkou fungujú, sa na pár zniesla vlna kritiky. Týkala sa všetkého možného od nezodpovednosti za vlastný život až po krutosť k mužovej matke. Konkrétne citáty ani netreba uvádzať, lebo tú najlepšiu kritiku tohto manželského páru si utvoríte sami.

Autor: Liam
Foto: Instagram/another_beautiful_day_official


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Manželský rozhovor po svadobnej noci:
- Drahá moja, ako som zistil minulú noc, nebol som prvý.
- Miláčik môj, ja ako som zistila minulú noc, tak ani posledný.

 
Virtuálny barAggravation Aggravation
  • 5 cl škótskej whisky
  • 2 cl kahlúy
  • 2 cl smotany