Centrum.sk: Utorok, 17.9.2019
meniny má Olympia
   

FOTO: Vtedy a dnes: Ktorí herci stvárnili hviezdy z rokov 60-tych?

20.8.2019 | Štýl

Vtedy v Hollywoode bol jedným z najočakávanejších filmov leta 2019. Režisér Quentin Tarantino v ňom divákom ukázal rok 1969: jeden z posledných, ktorým končila zlatá éra Hollywoodu. Ktorí dnešní herci stvárnili vtedajšie hviezdy strieborného plátna?


Film sa točí okolo televízneho herca Ricka Daltona (Leonardo DiCaprio) a jeho kaskadéra Cliffa Bootha (Brad Pitt). Dvaja chlapíci sa snažia nájsť svoje miesto v rýchlo sa meniacom svete a dostávajú sa pri tom do najrôznejších situácií.

FOTO: 9 najsexy herečiek, ktoré by sa mali znovu vyzliecť (18+)

Tarantino chcel filmu dať čo najväčšiu historickú presnosť, a tak hercov starostlivo vyberal. Podarilo sa mu dosiahnuť atmosféru, ktorú mali hollywoodske 60. roky? To už necháme na divákoch. Ak sa chcete rozhodnúť, či sa film oplatí vidieť v kine, pozrite si porovnanie nových hviezd s tými starými v našej galérii.

Autor: Noel
Foto: Brightside


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

"Stala sa mi taká neuveriteľná vec - v noci ma prebudil šramot.Otvorím oči a vidím,ako mi nejaká ruka vyťahuje z vrecka peňaženku a berie si peniaze. Zobral som pištoľ, ale nevystrelil som!" "A preboha prečo?" "Nechcel som sa stať vdovcom."

 
Virtuálny barLittle Devil Little Devil
  • 3 cl ginu
  • 3 cl bieleho rumu
  • 1,5 cl Curacao Triple sec
  • 1,5 cl limetkovej šťavy