Centrum.sk: Nedeľa, 21.7.2019
meniny má Daniel
   

FOTO: Perzský Herkules sa vracia, chce bojovať v MMA

15.5.2019 | Štýl

Iránsky Hulk sa vracia na scénu. Potom, ako bojoval proti militantom z Islamského štátu, sa opäť dostal do pozornosti verejnosti. Tentokrát vyhlásením, že chce debutovať v oblasti bojových športov. Konkrétne v MMA, kde chce do boja vyzvať súpera z Brazílie.

Sajad Gharibi je známy aj pod prezývkou „Perzský Herkules". Má skutočne masívnu postavu, meria takmer dva metre a váži 175 kilogramov. O svojom rozhodnutí vydať s v rámci profesionálneho života novou cestou informoval na instagramovom profile, kde má takmer pol milióna fanúšikov.

Muž chcel okradnúť krásnu čiernovlásku, z lovca sa stala korisť

Údajne dostal od vedenia MMA už viacero ponúk, rozhodol sa však kladne reagovať až na tú poslednú. Prvýkrát sa v ringu predstaví v roku 2020 proti súperovi z Brazílie. Bodybuilder z Iránu síce nemá s podobnými bitkami žiadne skúsenosti a dosiaľ sa venoval len zápaseniu, verí však, že zvíťazí najmä vďaka svojim rozmerom.

FOTO: Toto je zápasníčka MMA? Ring by mala vymeniť za...

Presný opak si myslí veterán bojových športov Brian Ortega. Ten váži o sto kilogramov menej než Sajad, pre médiá však uviedol, že s obrom by si poradil. „Snažil by som sa ho unaviť," povedal Ortega v jednom z rozhovorov. „Zo začiatku by som možno odstával nakladačku, ale stačilo by mi pár minút, aby som sa dostal na koňa."

FOTO: Najsexy MMA bojovníčky. S nimi by ste si to (v ringu) rozdať nechceli

Ktovie, možno sa dočkáme aj zápasu Gharibiho s Ortegom. Všetko ukáže až čas a schopnosti Perzského Herkulesa. Ak sa totiž neprejaví ako kvalitný bojovník už zo začiatku, jeho kariéra v MMA nebude mať dlhé trvanie.

Autor: Liam
Foto: Instagram/sajadgharibiofficial


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Čo sú najhoršie 4 roky v živote Róma? Prvá trieda základnej školy.

 
Virtuálny barRusty Nail Rusty Nail
  • 4,5 cl škótskej whisky
  • 1,5 cl Drambuie
  • limetka na ozdobenie