Centrum.sk: Štvrtok, 14.11.2019
meniny má Irma
   

FOTO: Nakresli to znovu: Umelci prerobili svoje staré kresby

26.9.2018 | Štýl

Pri vykonávaní akejkoľvek činnosti je dôležité uvedomiť si, že nikto sa nerodí géniom a majstrovstvo v danom obore si vyžaduje prax. Vedia to aj umelci, ktorí podstupujú jednu z normálnych internetových výziev: Draw This Again Challenge, teda v preklade „Nakresli to znovu".

Princíp je jednoduchý a na rozdiel od bizarných a často nebezpečných internetových výziev má Draw This Again pointu: má ľuďom dokázať, že vytrvalosť sa im odmení kvalitou diel. Princíp výzvy spočíva v tom, že človek má nájsť nejaké svoje staršie dielo a čo najlepšie ho prekresliť.

Jedenie kapsúl na pranie nestačilo: Internetom sa šíri ešte šialenejšia výzva

U mnohých umelcov vidno pokrok už v prípade, že porovnávajú rok starú kresbu s novou. Najväčší progres je ale samozrejme vidieť u tých, ktorí objavia kresby z detstva a vdýchnu im nový život. Tieto porovnania, ktoré možno aj vás utvrdia v tom, že trpezlivosť a odhodlanie sa vyplácajú, nájdete v našej galérii.

Autor: Liam
Foto: Reddit

 

Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

"Mám si dať ešte jedno pivko alebo nie? Brucho hovorí, že áno, hlava zase, že nie. Hlava je múdrejšia než žalúdok. Preto múdrejší ustúpi."

 
Virtuálny barApple Stock Apple Stock
  • 4 cl Fernet Stock Citrus
  • 12 cl jablkového džúsu
  • škorica