Centrum.sk: Sobota, 21.9.2019
meniny má Matúš
   

FOTO: Dcéra Mr.Beana: Nevyzerá tak, ako si predstavujete

22.4.2019 | Štýl

Čo si predstavíte, keď sa povie dcéra Mr. Beana? Človek by predpokladal, že bude vyzerať presne, ako „pán Fazuľa“ so zmraštenou tvárou a čudným výrazom. Asi nejak takto:

Ale pravda je taká, že dcéra herca Rowana Atkinsona, Lily Atkinson vyzerá omnoho príťažlivejšie a tu je dôkaz:

Čo poviete? Kočka, všakže? Lily zdedila krásu a šarm po mame a otcove umelecké gény dostala do vienka v trošku inej podobe. 24-ročná Lily je nádejná speváčka. Má za sebou niekoľko kabaretných vystúpení a chce sa stať džezovou speváčkou.

Ale rodičia jej vo svete showbiznisu nedláždia cestu, iba ju podporujú, aby na sebe pracovala a finančne sa starajú o jej štúdium. Lily na sebe naozaj tvrdo drie, aby sa jej podarilo presadiť a nedá sa poprieť, že má hudobné nadanie.

Na rozdiel od iných mladých slečien z bohatých rodín, Lily nezásobuje sociálne siete zábermi luxusného života. Práve naopak, prezentuje sa tam ako skromné dievča, ktoré zdieľa fotky s kamarátmi, selfie, ktoré odzrkadľujú aký deň má za sebou a delí sa aj o svoje hudobné inšpirácie.

Pozrite si v galérii nižšie dcéru Rowana Atkinsona.

Autor: Theo
Foto: diply.com, instagram.com/lilyatk


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Prečo keď vaša žena alebo prieteľka otehotnie, všetky jej priateľky hladia jej brucho a hovoria "gratulujem" - ale žiadna nepohladí vášho vtáka a nepovie "dobrá práca"???

 
Virtuálny barLetec Letec
  • 5 cl rum
  • 1,5 cl citrónová šťava
  • grenadína
  • šampanské