Centrum.sk: Streda, 16.10.2019
meniny má Vladimíra
   

FOTO: Čo vedie k dokonalým záberom? Fotograf vám to ukáže

14.9.2019 | Štýl

Začínajúceho fotografa pohľad na snímky profesionálov ľahko odradí. Najmä teraz, keď je internet zaplnený miliónmi kvalitných záberov. Mnohí amatéri sú v strese a nadávajú si, keď im fotky nevyjdú podľa predstáv. Málokedy sa zamyslia nad tým, koľko odhodlania si vyžadujú naozaj kvalitné fotografie.

Geo Leon je profesionálny fotograf, ktorý pochádza z Orlanda, a jeho zábery vyzerajú bezchybne. Celá kompozícia, modelky i pozadie, sú vyšperkované do najmenšieho detailu. Až sa zdá, že Leon čaruje. Lenže on zverejňuje aj snímky, ktoré dokumentujú aj kreatívny proces vedúci k dokonalým fotkám.

FOTO: Bizarné domy rakúskeho architekta: Pritiahnu pohľad všetkých okoloidúcich

Geo Leon nepotrebuje luxusne vybavené štúdio ani tím asistentov. Stačí mu odhodlanie a chuť sa občas zašpiniť. Kvôli dokonalosti je ochotný ľahnúť si hoci aj do mláky. Jeho snímky v porovnaní so zábermi, na ktorých je samotný fotograf, nájdete v našej galérii.

Autor: Noel
Foto: Instagram/geoleon


Focus Media


Aké pevné sú vaše nervy?
Otestovalo sa 26175 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Česká republika porazila vo finále MS v hokeji Ruskú federáciu. Rusi im asi po týždni poslali list. Gratulujeme.STOP. Boli ste silný súper.STOP. Ropa STOP. Zemný plyn STOP.

 
Virtuálny barCassis Coco Cassis Coco
  • 4 cl vodky
  • 4 cl ríbezľovej vodky (čierna ríbezľa)
  • 8 cl pomarančového džúsu
  • 1 cl kokosového sirupu
  • strapec čiernych ríbezlí