Centrum.sk: Utorok, 12.11.2019
meniny má Svätopluk
   

Hotel, v ktorom by ste spať nechceli: Čo všetko v ňom zažili hostia?

23.9.2019 | Spektrum

Pobyt v hoteli si väčšina z nás predstavuje ako čas oddychu, pokoja a najmä pohodlia. Pokiaľ sa však vyberiete do amerického New Orleansu, môžete zažiť niečo celkom iné. Jeden z hotelov je na mieste, kde kedysi stála vojenská nemocnica a miesto spánku tam hostia vidia i počujú nepríjemné veci...

Budova s názvom Provincial navodzuje pocit romantiky a aj prvá obhliadka hotela pôsobí týmto dojmom. Nejde o žiadne lacné miesto, ale kvalitné ubytovanie s nadštandardnými službami. Po zotmení sa však nie jeden či dvaja, ale celá kopa hostí sťažovala na rovnakú vec. Počuli náreky, videli krv a dokonca aj samotných umierajúcich vojakov.

FOTO: Ľudia, ktorých na smrť vystrašili optické klamy

Provincial je považovaný za jeden z "prekliatych" hotelov v tomto meste. Nakoľko jeho časť kedysi slúžila ako vojenská nemocnica, má krvavú minulosť a tá sa podľa mnohých výpovedí stále pripomína. Hostia, ale aj zamestnanci vraj v izbách videli doničené telá vojakov, počuli ich krik a agonický plač, na stenách sa im zjavovala krv a v bazénoch tiež. Jeden z hostí dokonca chcel vyjsť z výťahu, no miesto poschodia pred ním vraj stálo vnútro starodávnej nemocnice.

FOTO: Momentky, na ktorých príroda poriadne straší

Tieto strašidelné záblesky sa ľuďom zjavujú len v tme a svetlo ich zaženie. Následne hotel vyzerá, tak ako má, no stačí zhasnúť a všetko je späť. Prečkať noc v hoteli Provincial teda nie je len tak, pretože práve to je čas, kedy vraj na niektorých jeho miestach ožívajú chvíle dávneho utrpenia. Krvavá minulosť luxusného bývania straší ľudí aj dnes, pričom vedenie o tom vie. Ako sa však vraví - aj zlá reklama je reklama a dôkazom je obsadenosť hotela.

Autor: ling
Foto: Hotelprovincial.com


Focus Media


Poznáte sexuálne úchylky?
Otestovalo sa 25043 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Ako sa povie policajtova žena po španielsky? Doňa Debilita

 
Virtuálny barClaire Claire
  • 4 cl brandy
  • 1 žĺtok
  • 2 cl cukrového sirupu
  • studená čierna káva
  • mletá káva