Centrum.sk: Štvrtok, 24.10.2019
meniny má Kvetoslava
   

FAKTY X: Zásah mimozemšťanov? Policajt zmizol ako v sci-fi filme

15.5.2019 | Spektrum

Policajt pri kontrole odstaveného vozidla z ničoho nič zmizol. Celú desivú udalosť nahrala kamera v policajnom aute, ktorá unikla zo serverov amerického Pentagónu. Video rozpútalo o vášnivé diskusie o tom, čo sa s policajtom stalo. Jednou z možností je, že sa o jeho zmiznutie postarali mimozemšťania. Pozrite si kontroverzné video na vlastné oči.

Malo ísť iba o rutinný policajný zásah. Príslušník policajného zboru odstavil vozidlo a položil vodičovi nejakú otázku. Následne na objavilo veľmi jasné svetlo a spolu so žiarou zmizol z miesta aj policajt. Ostalo po ňom iba jeho oblečenie, z ktorého sa dymilo. Vodič odstaveného vozidla z miesta okamžite odišiel. Celú situáciu nasnímala kamera v policajnom aute.

FAKTY X: Zmiznutie Lynette Dawson: Vyriešenie záhady po 37 rokoch?

Videozáznam, ktorý pripomína scénu ako zo sci-fi filmu, vraj unikol z prostredia Pentagónu, čiže Ministerstva obrany Spojených štátov amerických. Záznam bol označený ako prísne tajný, no napriek tomu sa zo serverov Pentagónu dostal na temnú časť internetu zvanú „dark web" a odtiaľ ho milovníci záhad poskytli verejnosti.

Verejnosti nie je známe, kde sa situácia odohrala. Záhadou ostáva aj identita policajta a tiež dôvod, prečo odstavil vozidlo. Známe nie je ani to, čo spôsobilo žiaru, po ktorej z policajta ostala iba uniforma.

FAKTY X: Nevinní Barbie a Ken, alebo krutí sadomasochistickí vrahovia?

Nadšenci pre UFO sa videa chopili a za zmiznutím policajta vidia mimozemšťanov. Jasná žiara podľa nich prišla zhora a policajt bol technológiou mimozemskej civilizácie teleportovaný na iné miesto. Toto video môže byť podľa nich prelomové v pátraní po dôkazoch existencie mimozemšťanov a ich prítomnosti na našej planéte.

Objavili sa tiež názory, že policajta zneškodnil vodič odstaveného vozidla pomocou laserovej zbrane, ktorá ho na mieste spálila na uhoľ. Zbraň by však musela zničiť iba ľudské tkanivo, keďže uniforma ostala ležať na zemi. Existencia takejto zbrane však zatiaľ nie je ľudstvu známa.

FAKTY X: Podnikatelia s krvavými rukami: Dvojičky Ronnie a Reggie

Okolnosti situácie z videa zatiaľ ostávajú iba predmetom konšpiračných teórií. Pozrite si spomínané video nižšie a napíšte nám do komentárov, čo sa podľa vás s policajtom naozaj stalo.

Autor: Theo
Zdroj foto: YouTube printscreen


Video k téme
Focus Media


Čo všetko vieš o Slovensku?
Otestovalo sa 18465 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Manželský rozhovor po svadobnej noci:
- Drahá moja, ako som zistil minulú noc, nebol som prvý.
- Miláčik môj, ja ako som zistila minulú noc, tak ani posledný.

 
Virtuálny barAggravation Aggravation
  • 5 cl škótskej whisky
  • 2 cl kahlúy
  • 2 cl smotany