Centrum.sk: Streda, 20.11.2019
meniny má Félix
   

Vanna Bardot – dievča so znakom lolitky

19.6.2019 00:15 | Sexi pipka

Môže byť baba so strojčekom na zuboch sexy? Môže! Pozrite sa, ako Vanne Bardot pristane drôtik na zuboch. Dokonca si z neho spravila poznávacie znamenie. Ale na fotkách nie je strojček určite to jediné, čo oceníte. Aj keď treba uznať, že dvadsaťročnej babe dodáva ten správny šmrnc neskúsenej Lolitky. A to mnohých mužov doslova rajcuje.

Neostanete chladný pozorovateľ

Narodila sa 3. februára 1999 a vyrástla na slečnu, ktorá má krásne telo, malé dvojky prsia a s peknými malými a hlavne tvrdými bradavkami. Už pri pohľade na jej telo vidíte, ako krásne jemnú a hladkú pokožku má a potom skĺznete k rozkroku, ktorý ostro kontrastuje s jej postavou a vizážou. Upravené chĺpky dospelej ženy a ohanbie zrelé, šťavnaté a lákavé. Pritom na zuboch strojček a vy by ste jej na prvý pohľad tipovali, že s vakom na chrbte nejde z natáčania porno scény, ale zo školy. Zdanie klame.

Zamilovaná do erotiky
Oficiálne sa začala venovať pornu v polovici minulého roka. Preto netreba čakať, že má za sebou tisícky scén. Je stále trochu novou tvárou, aj keď skúsenosti naberá extrémne rýchlo. A keď sa jej pýtali na prvých kastingoch, aké má skúsenosti, vymenovala množstvo filmov, ktoré mala napozerané. Najprv to vyvolalo úsmevy, ale potom si stiahla nohavičky a predviedla slávne scény priamo na pľaci a muži ostali jej talentom a telom doslova obarení. Hneď dostala mnoho ponúk, aby bola dvornou radodajkou. Prijala.

Miluje čo robí
Pochádza z dobrej rodiny, obaja jej rodičia sú kuchári a aj Vanna Bardot veľmi rada varí. Vo voľnom čase. No omnoho radšej ako postávanie pri sporáku má poriadne tvrdý a divoký sex. V tejto oblasti za sebou okamžite nechala za sebou aj skúsenejšie harcovníčky. Takže ju veľmi radi uvidíme aj v tvrdších scénach, kde sem - tam plieska bičom. Okrem sexu si rada večer užije aj dobrú knihu, film, oddych v posteli. Akonáhle však príde zaujímavý muž, relaxuje radšej s ním ako sama so sebou. Pozrite do galérie a užite si mladuchu, ktorá má síce strojček, ale na nej je proste sexy.

Autor: Cosmopolis
Foto: Morazzia


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Hosť vraví čašníkovi:
- Pán hlavný, prosím vás, nedalo by sa dopiecť to kurča?
- Vám sa zdá nedopečené?
- Čo ja viem, len mi z taniera vyzobáva zemiaky..

 
Virtuálny barDaiquiri Mango Daiquiri Mango
  • 4 cl bieleho rumu
  • 2 cl limetkovej šťavy
  • kúsky manga
  • mango a limetka na ozdobenie