Centrum.sk: Štvrtok, 14.11.2019
meniny má Irma
   

Talia Mint – podľahnite jej vábeniu

6.11.2019 00:15 | Sexi pipka

Rada zláka mužov do pasce medzi svoje nohy. A keď zovrie stehná, niet úniku. Ukrajinka pred tridsiatkou s telom bohyne. Rada nosí vyzývavé šaty, podpätky, špúli pery a stala sa ženou, ktorú svet obdivuje. Ľahnúť si k jej nohám nie je nič nemiestne, naopak každý chlap si túto polohu rád vychutná. Nohavičky Talia totiž veľmi nemusí.

Rodená Ivana

Vlastným menom je Ivana, ako správna Ukrajinka, má aj slovanské meno. To si ale zmenila, pretože chcela pôsobiť exoticky. Podľa vlastných slov ako temperamentná speváčka s príchuťou mäty ako v mojite. Tak sa z nej stala Talia Mint a učarila svetu. V erotickom biznise je päť rokov. To je dosť času, aby sa oťukala, aj aby si našla svoju cestu. Mala dosť rokov na to, aby nemusela robiť porno preto, že musí, ale preto, že ju baví. Tak sa s z nej stala obľúbená baba každej scény a nadšení sú z nej aj fanúšikovia. Či už ju vidia na scéne, vo fotogalérii alebo naživo, keď vyrazí medzi nich.

Má rada kontakt s publikom
Miluje návštevy erotických veľtrhov. Pretože ako tvrdí, rada konečne vidí tých, ktorí vidia ju. Je to pre ňu vždy milé stretnutie a že sa teší, vidieť aj na záberoch z fotení takýchto veľtrhov. Podpisuje sa, fotografuje a nemá problém aj rozšíriť výstrih a ukázať bradavky. Naživo, na vlastné oči a áno, zadarmo. Ona jednoducho svojim fanúšikom dá rada pocit, že nie je len bábika, na ktorú sa môžu pozerať cez obrazovku počítača alebo mobilu. Preto ak niekde vystupuje na veľtrhu alebo pri príležitosti erotickej šou, je veľkým lákadlom.

Ešte stále tínedžerka
Rada sa pohybuje vo vekovej kategórii násťročných a jej telo jej to stále umožňuje. Prsia má svieže dvojky, štíhle nohy, vyšportované bruško, je to žieňa, za ktorou by ste sa obzreli aj na ulici. Ako vyzerá, taký si užíva rada aj život. Veselý, vášnivý, bezstarostný. Ak príde otázka na budúcnosť, tu jej nechýba odvaha. „Bude ako bude, vždy nejako bude a netreba sa príliš s budúcnosťou zaoberať, nikdy nemáte istotu, že aktuálny deň, nie je váš posledný," hovorí, prečo nerieši to, čo bude robiť o desať alebo dvadsať rokov. Ona si užíva deň a ako podčiarkuje, niet krajšieho dňa ako keď je vyplnený sexom.

Autor: Cosmopolis
Foto: Morazzia


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

"Mám si dať ešte jedno pivko alebo nie? Brucho hovorí, že áno, hlava zase, že nie. Hlava je múdrejšia než žalúdok. Preto múdrejší ustúpi."

 
Virtuálny barApple Stock Apple Stock
  • 4 cl Fernet Stock Citrus
  • 12 cl jablkového džúsu
  • škorica