Centrum.sk: Utorok, 12.11.2019
meniny má Svätopluk
   

Sophia Grace –slečna na popletenie hlavy

18.9.2019 00:15 | Sexi pipka

Pozor. Posledné varovanie predtým, ak sa pozriete na nahé telo, ktoré ukáže Sophia Grace. Hrozí, že ak sa zahľadíte na jej nádherné a plné prsia a chtivý rozkrok, zrazu pochopíte, že žena môže byť vždy krajšia, ako tá, s ktorou možno práve teraz chodíte. Sophia už mnohým mužom zavarila, keď ich frajerky prichytili, ako si pozerajú jej fotografie. Lenže pravda je taká, že odolať sa nedá.

Múdrosť a cnosť

Meno Sophia znamená múdrosť a preto si ho toto žieňa vybralo ako pseudonym. Miluje totiž mužov intelektuálov a dokonca aj v práci ju najviac vzrušujú scény, kde môže byť sekretárka pána vedúceho, alebo je žiačkou, ktorú sa chystá zušľachtiť zručný a šikovný učiteľ. A keďže aj výchova príkladom je výchova, tak Sophia sa najviac naučila priamo v akcii. Preto ak budeme hodnotiť jej zručnosti a vzdelanie v oblasti sexu, skutočne k nej meno pasuje. Má čím zaujať aj akými znalosťami ohúriť.

Životná filozofia úspechu
Sophia Grace sa netají tým, že miluje obdiv, úspech aj peniaze. A miluje telo. Telesné pôžitky, nahotu, hry s orgazmom a indickú filozofiu. Vďaka nej má aj dve tetovania s exotickými motívmi. Jedno na ramene a druhé na bruchu. Vďaka joge, ktorá tiež patrí do jej života, má telo ako prútik a vidieť to aj na scéne. Kamasutru zvládne ľavou zadnou a ako hovorí ona sama, aj vo vysokých podpätkoch.

Potešte sa telom
„Doteraz som nepochopila, ako môže človek vidieť v sexe niečo zlé," hovorí Sophia otvorene, keď sa jej ľudia pýtajú na prácu. A to, že ide s každým chlapom, ktorého jej vyberú? Ona nechápe telo ako nástroj na uspokojovanie chúťok jedného muža, ale ako priestor, o ktorom rozhoduje sama. A prečo by sa oň nemohla podeliť?

Veď jej to robí dobre a ona na slasť rozhodne nie je skúpa. Má 23 rokov, takže kým sa usadí, chce si jednoducho užiť niekedy dobrý sex aj bez lásky. A tým, čo tvrdia, že sex je krásny len s láskou odkazuje: „Tí, čo to tvrdia, nevedia o čom hovoria, ak by bol orgazmus krásny iba s milovaným človekom, skrachujú asi všetci výrobcovia vibrátorov."

Autor: Cosmopolis
Foto: Morazzia


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Ako sa povie policajtova žena po španielsky? Doňa Debilita

 
Virtuálny barClaire Claire
  • 4 cl brandy
  • 1 žĺtok
  • 2 cl cukrového sirupu
  • studená čierna káva
  • mletá káva