Centrum.sk: Piatok, 22.11.2019
meniny má Cecília
   

Sofi Ka - šudentka z ríše snov

9.8.2019 00:15 | Sexi pipka

Sofi Ka je stelesnením leta. Má horúcu krv, opálenú pokožku a krivky, z ktorých sa muži potia. Nečudo, že si táto mladá študentka právom vydobyla svoje miesto medzi erotickými modelkami. Stačí na ňu pozrieť a človek hneď vidí, že má v tomto odbore kariéru zaručenú.

Sofi však nechce až do tridsiatky ukazovať, čím ju príroda obdarila. Študuje psychológiu, usilovne sa učí a modeling považuje za najjednoduchší spôsob, ako si privyrobiť. Aj z časového hľadiska je pre ňu jednoduchšie za dve-tri fotenia zarobiť toľko, čo jej puritánske spolužiačky zarobia za mesiac.

Vyzliekanie sa pred objektívom nepovažuje za niečo, za čo by sa mala hanbiť. Tvrdí, že nahota je prirodzená a ona chce svojím telom oblažiť čo najviac ľudí. Je to skutočná dobrodinka, ktorej ide o blaho mužov i žien, ktoré sa radi pokochajú nádhernými krivkami.

Sme vcelku zvedaví, ako bude vyzerať Sofi v úlohe psychologičky. Nevieme si totiž predstaviť chlapa, ktorý by k nej prišiel, ľahol si na gauč, a nemyslel na to, že mladá krásavica leží s ním. Je to jednoducho žena, ktorá lieči aj psychické problémy.

Autor: Liam
Foto: Morazzia


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Čo sa opýta blondínka tesne po tom ako porodí dieťa? Je naozaj moje?

 
Virtuálny barAdonis Adonis
  • 2 cl Vermouth Bianco
  • 1 cl Vermouth Rosso
  • 2 cl Sherry Fino
  • 1 strek likéru Orange bitter