Centrum.sk: Sobota, 21.9.2019
meniny má Matúš
   

Sarah Stephens - dáma s mnohými prednosťami

20.8.2019 00:15 | Sexi pipka

O niektorých ženách automaticky predpokladáme, že sú zadané. Sarah Stephens sme automaticky zaradili práve do tejto skupiny. Stačí na ňu pozrieť a je jasné, že musí byť obletovaná a určite sa našiel chlap, ktorého čaru podľahla. Ale omyl! Hoci sa snaží, toho pravého zatiaľ nenašla.


Sarah na mužov jednoducho nemá šťastie. Tvrdí, že zbožňuje byť vo vzťahu, ale ten najdlhší jej vydržal iba rok. Potom zistila, že ju partner podvádza, a tak ho poslal k vode. Nevieme si predstaviť, prečo by okrem tohto tela nejaký chlap potreboval aj iné, ale očividne na to nejaké dôvody existujú.

Fešande s bujným poprsím tak robí spoločnosť len jej pes a menšia zbierka erotických pomôcok v nočnom stolíku. Hľadať chlapov v baroch už totiž Sarah nebaví, a keď potrebuje vypustiť paru, radšej si pomôže sama.

Princa na bielom koni teda prestala hľadať a momentálne len čaká, či nejakého nestretne. Ak máte záujem, zamierte do Los Angeles, tam totiž Sarah žije. A nemusíte byť ani extra fešák, Sarah totiž potrebuje od partnera len tri veci: zmysel pre humor, schopnosť pripraviť večeru a podať dobrý výkon v posteli. Idete sa učiť variť?

Autor: Liam
Foto: Morazzia


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Prečo keď vaša žena alebo prieteľka otehotnie, všetky jej priateľky hladia jej brucho a hovoria "gratulujem" - ale žiadna nepohladí vášho vtáka a nepovie "dobrá práca"???

 
Virtuálny barLetec Letec
  • 5 cl rum
  • 1,5 cl citrónová šťava
  • grenadína
  • šampanské